reklamı kapat

POPÜLER

Rolls-Royce’un yeni SUV aracının ismi resmiyet kazandı

Rolls-Royce zahmetsiz bir biçimde sizi yolculuklara çıkaracak ve lüksü yeniden tanımlayacak olan Suv aracını 3 yıl önce Financial Times’da çıkan yazıyla duyurmuştu. Otomobil tutkunları tarafından dört gözle beklenen SUV aracın ismi nihayet belli oldu. Şirket tarafından yapılan resmi açıklama göre aracın ismi Cullinan olacak.

Şirket CEO’su Torsten Müller yaptığı açıklamada ; “Bu isim bizim sıradışı yeni aracımıza tıpatıp uyuyor. ”Cullinan”, kusursuz kalitesiyle, gerçek lüksün olasılıklarını yeniden kalibre eden varlığıyla fark yaratıyor. Tıpkı bugüne kadar bulunan en büyük ve en kusursuz elmas olan ”Cullinan” elması gibi diğerlerinin üzerinde bir mükemmellik ile gün ışığına çıkıyor.” Cullinan Elması”nın yaratılışına giren binlerce yılın epik süreçlerinden esinlendik. Aracın adı, yeni aracımızın birçok yönünü vaat ediyor ve bünyesinde barındırıyor.
En büyük baskılar karşısında dayanıklılık, sağlamlıktan bahsediyor. Nadir ve değerli olduğunu söylüyor. Saygıdeğer Charles Rolls’un öncü, maceracı ruhunu, Sir Henry Royce’un ise yenilikçi mühendislik ruhunu yansıtıyor. Elbette, dünyanin neresine giderse gitsin mutlak lüksü simgeliyor” dedi.

Rolls-Royce Cullinan’ı ne zaman yollarda göreceğiz?

Yeni Rolls-Royce’un isminin Cullinan olmasının hikayesi, kusursuzluk arayışında gizliyor.
‘Elmas gibi Rolls-Royce Cullinan’da büyüleyici bir yolculuk yapıyor. Rolls-Royce Cullinan’ın 2019 yılında satışa sunulması bekleniyor.