reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A52

Samsung Galaxy A52 için yeni bir güncelleme yayında; işte gelen yenilikler

Samsung, Galaxy A52 kullanıcıları için yeni bir güncelleme paylaştı. Güncellemeyle birlikte yüz tanıma konusunda bir iyileştirme kullanıcılara sunuluyor.

Kullanıcılar telefonlarının kilidini açmaya çalışırken telefon kullanıcıların yüzlerini daha iyi algılıyor. Güncelleme bununla birlikte Samsung Gallery uygulamasında fotoğrafları yeniden düzenleme imkanı sunuyor. Kullanıcılar tek tuşa dokunarak selfie’lerini kolayca düzenleyebiliyor ve bu sayede daha kaliteli selfie çekimler elde edilebiliyor. Pek tabii bu özellik selfie çekimler haricinde tüm fotoğraflarda çalışıyor. Güncelleme ayrıca kamera performansında da iyileştirmeler sunuyor. Görüntü kalitesinin artırıldığı güncellemede çağrı kalitesi de geliştirilmiş durumda. Haziran ayında paylaşılan güvenlik yaması da paylaşılan güncellemede yer alıyor.

A525FXXU2AUF3 kod numaralı güncelleme şu anda 4G destekli Samsung Galaxy A52 modelleri için indirmeye sunulmuş durumda. 5G destekli model için güncellemenin önümüzdeki günlerde gelmesi bekleniyor. Telefonunuz için yeni yazılım güncellemesinin gelip gelmediğini Ayarlar-Yazılım güncelleme sekmesinden öğrenebilirsiniz. Henüz güncelleme cihazınız için indirmeye sunulmadıysa sabırlı olmanızda yarar var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A52 modeli suya dayanıklı mı?

Dörtlü kamera sistemi ve 32 megapiksel ön kamerayla dikkat çeken telefonda parmak izi sensörü ana ekranda yer alıyor. IP67 sertifikasıyla suya ve toza karşı dayanıklı olan model, gücünü 4G sürümüyle Snapdragon 720G işlemciden, 5G sürümüyle ise Snapdragon 750G işlemciden alıyor.  Telefon hakkındaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en hızlı oyun monitörü