reklamı kapat

POPÜLER

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold
Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold

Resmi olmayan kılıf

Samsung Galaxy Fold için hazırlanan kılıfların resmi satış fiyatı belli oldu

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold, fiyatı nedeniyle iyi korunması gereken cihazlar arasında yer alıyor. Peki model için hazırlanan resmi kılıflar kaça satılacak?

26 Nisan tarihinde Avrupa merkezli olarak ön siparişe açılacak katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold, tahminler doğruysa Türkiye’de 20 bin TL düzeyinde satılacak. Yani güncel amiral gemilerini ikiye katlayacak telefon, bu açıdan çok dikkatli ve özenle kullanılması gereken cihazlar arasında yer alıyor. Bunun için en iyi seçenekler ise elbette firmanın model için hazırladığı resmi kılıflar. İşte bu kılıflardan iki tanesi bir yurt dışı alışveriş sitesinde listelendi. Deri olduğu söylenen resmi kılıfların fiyatı 120 dolar seviyesinde. Güncel kur, vergiler ve kar ile Türkiye’de bu kılıfların 700-800 TL bandında satılması bekleniyor. Ancak bu kılıfların olduğu sitede daha şimdiden resmi olmayan kılıflar da listeleniyor. Onların fiyatları ise 44 ve 65 dolar seviyesinde karşımıza çıkıyor. Yani daha uygun fiyatlı birçok alternatif sunulacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold

Resmi olmayan kılıf

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold şu detaylarla geliyor

Modelde 7.3 inç QXGA+ Dinamik AMOLED (4.2:3) (İç ekran) ve 4.6 inç HD+ Super AMOLED (21:9) (Dış / kapak ekran) olmak üzere iki adet ekran yer alıyor. Gücünü Snapdragon 855 işlemciden alan telefon, tam 12 GB RAM ile geliyor. Dahili hafızası 512 GB olan katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold, ekrana entegre parmak izi teknolojisini benimsemiyor. Bunun yerine parmak izi sensörü güç tuşunda olan telefon, arkasında 16 MP F2.2 ultra geniş açı + 12 MP (2PD) F1.5/F2.4 OIS geniş açı + 12 MP F2.4 OIS telefoto olmak üzere üç adet kamera yer alıyor. Modelin içerisinde ise 10 MP (2PD) F2.2 geniş açı + 8 MP F1.9 derinlik kamerası bulunuyor. Modelin kapağında ise 10 MP (2PD) F2.2 kamerası bizleri karşılıyor.4.380 mAh pil üzerine kurulan telefonda, normal ve ters kablosuz şarj teknolojisi de aktif olarak yer alıyor.

İlgili Video