reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10

Samsung Galaxy Note 10 hakkında ilginç iddia

Önümüzdeki yaz aylarında resmi olarak lanse edilecek Samsung Galaxy Note 10 hakkında ilginç bir detay ortaya çıktı. Model iki farklı versiyon halinde gelebilir. İşte detaylar;

Samsung Galaxy Note 10, geçmiş yıllardan bilindiği üzere önümüzdeki ağustos ayında resmi olarak lanse ediliyor. İşte bu üst düzey amiral gemisi model, son bilgilere göre iki farklı versiyon halinde karşımıza çıkacak. Note ailesi için bir ilk anlamına gelen bu detay, gerçekten ilginç görünüyor. Güney Kore merkezli kaynaklara göre Samsung Galaxy Note 10, 6,4 inç ve 6,7 inç olmak üzere iki farklı ekran boyutuna sahip olacak. Biraz daha ufak ekranlı versiyonu sadece belirli pazarlarda satacağı söylenen firma, gerçekten ilginç bir plan içerisinde bulunuyor. Geçen hafta duyduğumuz kadarıyla telefon “butonsuz / tuşsuz” bir tasarım yapısını benimsiyor. Bu açıdan da firma içerisinde bir ilke imza atacak Note 10, fiziksel butonlar yerine dokunmatik yüzeyler kullanacak gibi görünüyor. Bu yapı sıkı Note fanları tarafından oldukça merak uyandırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 10 hakkında başka neler biliyoruz?

DaVinci kod adıyla geliştirme sürecinde olan model, gücünü Snapdragon 855 işlemciden alıyor. Kesin olarak ultrasonik parmak izi sensörüyle geleceği açıklanan Note 10, alınan bir patente göre bünyesinde kamera yer alan bir S Pen kalem de gelebilir. Ön yüzünde Galaxy S10+ gibi ekrana entegre ön çiftli ön kamera yer alacak telefonun, arkasında da üçlü kamera sistemi taşıyacağı tahmin ediliyor. Burada 12 MP PDAF F2.4 OIS (45°) Telefoto + 12 MP Dual Piksel AF F1.5/F2.4 OIS (77°) Geniş Açı + 16 MP FF F2.2 (123°) Ultra Geniş Açı kameralardan oluşan bir kurulum bekleniyor. Buna ek olarak bir de 3D ToF sensörü (hQVGA 3D) yer alacağı tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold