reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10+

Samsung Galaxy Note 10+’ı hızlı şarj etmenin “kullanıcıları kızdıran” maliyeti belli oldu

7 Ağustos tarihinde Galaxy Note 10 ile beraber tanıtılacak Samsung Galaxy Note 10+ modelini hızlı şarj etmenin kızdıran maliyeti belli oldu.

Bildiğiniz üzere Samsung Galaxy Note 10+, kablo üstünden 45W hızlı şarj desteğine sahip olacak. Ancak bunun için kişilerin harici bir şarj cihazı alması gerekecek. Çünkü cihazın kutusundan maalesef sadece 25W hızlı şarj yapabilecek bir adaptör çıkıyor. Bahsettiğimiz 45W hızlı şarj adaptörü için ortaya çıktığı kadarıyla kişilerin ekstradan tam 50 euro ödemesi gerekiyor. Sadece kur çarpımıyla 320 TL gibi inanılmaz bir fiyat etiketi bulunan bu şarj cihazı, kullanıcıları oldukça kızdıracak gibi görünüyor. Herkes 1.000 doları geçecek bir amiral gemisinde bu şarj cihazının kutudan çıkması gerektiği söylüyor. 4.500 mAh’lık pili daha hızlı doldurmak için EP-TA845 kod adlı ayrı cihazın alınması gerekmesi gerçekten can sıkıcı görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 10+ farkını boyutu ve kamerası ile koyuyor

Telefon Galaxy Note 10 ile aynı etkileyici tasarımı paylaşıyor ancak daha büyük ekranla geliyor. Telefon ayrıca arkasındaki üçlü kurulumun yanında ToF sensörü taşıyor. Bu sensör kızılötesi ışığın nesneye ulaşması ve yansıyarak geri dönmesi için gereken süreyi ölçüyor ve böylelikle objelerin derinliğini hesaplayabiliyor. 3,5 mm kulaklık girişi bulunmayan cihazların kutusunda AKG imzalı USB-C kulaklık çıkıyor. Firma en azından burada sevindiriyor.

İlgili Video