reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10+

Samsung Galaxy Note 10+ için tepki çeken şarj detayı

7 Ağustos tarihinde Galaxy Note 10 ile beraber tanıtılacak Samsung Galaxy Note 10+ için şaşırtan bir şarj detayı ortaya çıktı.

Şirkete yönelik sağlam kaynak Ice Universe tarafından yapılan açıklamaya göre Samsung Galaxy Note 10+, kablo üstünden 45W hızlı şarj desteğine sahip olacak. Ancak bunun için harici bir şarj cihazı alınması gerekecek. Çünkü cihazın kutusundan 25W hızlı şarj yapabilecek bir adaptörün çıkacağı söyleniyor. Bu da 1.100 dolardan pahalı bir telefon için gerçekten çok şaşırtıcı görünüyor. Rakipler kutuya 45W ve üstünde cihazlar koyarken, Samsung’un bu hamlesi büyük tepki çekiyor. Buna ek olarak telefonun 20W kablosuz şarj desteklediği de söyleniyor. Elbette bu hıza destek veren bir kablosuz şarj cihazı kutudan çıkmıyor. Kişiler 4.500 mAh’lık pili yüksek hızda doldurmak için harici harcamaya mecbur görünüyor. Galaxy Note 10+, biliyorsunuz Galaxy Note 10 ile aynı etkileyici tasarımı paylaşıyor. Telefon farkını daha büyük ekranı ve arkasındaki ToF sensörü ile koyuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 10+ ve Galaxy Note 10’da önemli bir eksik var

O da FCC kayıtlarda öğrendiğimiz kadarıyla 3,5 mm kulaklık girişi. İki cihazda da kesin olarak 3,5 mm kulaklık girişi yer almıyor. Bu durumunda dolayı telefonların kutusundan büyük ihtimalle AKG imzalı bir gürültü engelleme yapabilecek bir USB-C kulaklık çıkacak deniyor. Ancak yine de bu eksik ciddi şekilde tepki çekiyor.

İlgili Video