reklamı kapat

POPÜLER

Samsung, Galaxy Note 4’ü 3 Eylül’de mi tanıtacak?

 - Güncelleme: 26 Mayıs 2014 03:12

Galaxy Note piyasaya ilk sürüldüğünde telefonun ekranı neredeyse tablet boyutlarında olduğu için hem Samsung hem de Note kullanıcıları dalga konusu olmuştu, ancak Note serisinin yakaladığı başarı sonucu son gülen gerçekten de Samsung oldu. Bu başarı üzerine diğer telefon üreticileri hızla dev ekranlı cihazlar üretmeye başlarken, Samsung da Note 2 ve 3 ile seriyi devam ettirdi; hatırlarsanız biz de geçtiğimiz yıl Ekim sayısını Note 3 ile hazırlamıştık. Note 3’ün çıkışından sonra aradan çok vakit geçmemiş gibi gelse de Note 4‘ün çıkışı için hazırlıklar başlamış gibi görünüyor. Android Geeks adlı blogun Note 3 çıkış tarihini doğru tahmin eden kaynağına göre, Samsung Note 4’ü 3 Eylül’de tanıtacak.

Kaynağın yaptığı açıklamaya göre Samsung, Unpacked adlı ürün tanıtım etkinliğinin davetiyelerini ağustos ortalarında göndermeye başlayacak. Bu tarihin bir önemi de dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı olan IFA’nın 5-10 Eylül tarihlerinde düzenleniyor olması. Tüm gözleri üzerine çekmeye kararlı olan Samsung, Note 4’ü fuardan iki gün önce tanıtarak herkesi gölgede bırakabilir. Ancak her halükarda bunun bir söylenti olduğunu ve doğru çıkmama olasılığı bulunduğunu aklımızdan çıkarmamalıyız.

Sanırız resmi olarak Note 4’ün söylenti kazanı kaynamaya başladı diyebiliriz. Önceki örneklerin başarısından hareketle heyecanla beklediğimiz Note 4 de bizi selefleri kadar memnun edebilecek mi bakalım.

Haberde kullanılan görsel temsilidir.

İLGİLİ HABERLER