reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 9 Fortnite

Samsung Galaxy Note 9 için ilginç Fortnite iddiası

Samsung Galaxy Note 9‘un tanıtımı için geri sayım başladı. Telefonun tanıtımında gerçekleşmesi beklenen çok ilginç bir oyun dedikodusu açığa çıkmış durumda.

Samsung Galaxy Note 9 modeli, nihayet 9 Ağustos‘ta yenilikleri ve tüm özellikleriyle kullanıcıların beğenisine sunulacak. Telefonun S Pen’inin sunacağı yeniliklerden geleceği konfigürasyona kadar pek çok detay basının gündeminde. Ancak çok ilginç bir dedikodu yüzeye çıkmış durumda. 9to5Google ve XDA Developers‘ın kaynaklarına göre, Samsung ve Fortnite büyük bir iş birliğine gidiyor. Epic Games’in adeta para basan oyunu Fortnite’ın Android çıkışının Galaxy Note 9 ile gerçekleşeceği belirtiliyor. Hem de 30 gün boyunca sadece Note 9’da.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fortnite Android’e geliyor

Bildiğiniz gibi son dönemlerin en popüler oyunu hala Android uygulamasına kavuşabilmiş değil. Ancak uygulamanın geliştirildiği ve oyunun platforma çıkışının gerçekleşeceği biliniyordu. Kaynaklar ise oyunun ilk olarak Note 9’a geleceğini ve 30 gün süreyle sadece Note 9 kullanıcılarına özel olacağı belirtiliyor. Daha sonra da diğer Android kullanıcılarına dağıtılacak.

Ayrıca Note 9 kullanıcılarının oyun için bir takım kazançları olacağı da belirtiliyor. Oyuncu kostümleri, V-Buckslar ve daha fazlası olabilir. S Pen’in oyun içi bir işlev sunup sunmayacağı açıkçası merak konusu. Bu iş birliğinin ise Note 9 satışlarına olumlu bir etkisi olması bekleniyor. Epic Games’ten konuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmadı.

Diğer Android kullanıcılarının oyuna kavuşması, eylül sonunu bulabilir.

İlgili Video

Telefonun resmi lansman tanıtım videosu