reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy P30 ve P30+

Samsung Galaxy P30 hakkında dikkat çeken yeni teknik detaylar

Yeni ortaya çıkan Samsung Galaxy P30 ve P30+ modelleri artık sık sık gündeme geliyor. Bu sefer P30 hakkında dikkat çeken teknik detaylar var.

Advertisement

Samsung Galaxy P30 ve P30+, firmanın LCD ekranlı iki yeni akıllı telefonu. Direkt olarak Çin pazarına özel hazırlandığı belirtilen telefonlar, orta seviyede yer alıyor. İsimsel olarak farklı duran telefonlar, ekrana entegre parmak izi teknolojisine sahip olacak deniyor. Burada Galaxy S10’da olacağı gibi ultrasonik değil optik sensörlerin kullanılacağı belirtiliyor. Kısa süre önce ortaya çıkan yeni bilgilere göreyse SM-G6200 model numarasına sahip Samsung Galaxy P30, 64 GB ve 128 GB depolama seçenekleriyle geliyor. 4 GB ya da 6 GB RAM ile elde edileceği belirtilen telefon, microSD yuvasına da sahip olacak. Bu arada modelin renk seçenekleri de ortaya çıkmış durumda. Söylendiği kadarıyla kişilerin karşısına “siyah, mavi, pembe ve kırmızı” olmak üzere dört farklı renk seçeneği çıkacak. Bu renklerin P20 Pro’da olduğu gibi geçişli olacağı iddia ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung P30 ve P30+ dikkat çeken telefonlar

Modellerin tam olarak ne zaman tanıtılacağı bilinmiyor. Artan amiral gemisi fiyatları nedeniyle orta seviyeyi öne çıkarmaya başlayan firma, özellikle Çin pazarında büyümek istiyor. Firmanın bu pazarda satışları düşüyor ve artık Xiaomi gibi isimler öne çıkıyor.

İlginizi Çekebilir

Yeni Apple iPhone modelleri