reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy P30

Samsung Galaxy P30 modelinden önemli gelişme

Samsung Galaxy P30 ve beraber geleceği söylenen P30+, dikkat çeken ve merak edilen modeller arasında yer alıyor. İşte bu telefonlar yakında geliyor gibi görünüyor.

Samsung, yaptığı açıklamalar ile verdiği sözü tutuyor. Firma artık önemli teknolojileri amiral gemilerinden önce orta seviye modellere getiriyor. Üç arka kamerayı Galaxy A7 modeline koyan firma, ekrana entegre parmak izi sensörünü ise ilk olarak Samsung Galaxy P30 ve P30+ modellerinde karşımıza çıkarmaya hazırlanıyor. Firmanın artık her gün gündeme gelen modellerinden P30, bugün resmi kayıtlarda da göründü ve Çin’den 3C sertifikasını aldı. Bu açıdan çok yakında raflardaki yerini alacak telefon, adım adım çıkışa yaklaşıyor. İsimsel olarak Huawei’nin P20’den sonra geçeceği ve geçmiş dönemde kayıt altına aldığı P30 ismini elinden alan telefonlar, ekrana entegre parmak izi konusunda en iyisiyle gelmiyor. Burada Galaxy S10‘da olacağı gibi ultrasonik değil optik sensörlerin kullanılacağı belirtiliyor. Dün duyduğumuz kadarıyla Samsung Galaxy P30, 64 GB ve 128 GB depolama seçenekleriyle geliyor. 4 GB ya da 6 GB RAM ile elde edileceği belirtilen telefon, microSD yuvasına da sahip olacak gibi görünüyor. Söylendiği kadarıyla kişilerin karşısına “siyah, mavi, pembe ve kırmızı” olmak üzere dört farklı geçişli renk seçeneğiyle çıkacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy P30 ve P30+ nerede satılacak?

Telefonların ilk olarak Çin ve Hindistan pazarlarında satılacağı söyleniyor. Ancak modellerin ilerleyen süreçte diğer pazarlara da geleceği belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir

Yeni Apple iPhone modelleri