reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10 Blockchain KeyStore

Samsung Galaxy S10 ailesinde yer alacak ilginç uygulama: Blockchain KeyStore

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesi için ilginç bir detay ortaya çıktı. Modellerde Blockchain KeyStore isimli bir uygulama yer alıyor.

Sürekli olarak gündemde olan Samsung Galaxy S10 ailesi, ortaya çıkan görsellerin kesinleştirdiği üzere Blockchain KeyStore isimli bir uygulamaya sahip olacak. Bilmeyenler için blok zinciri içerisindeki kayıtların birbirine kriptografik elementlerle bağlı olduğu sürekli büyüyen dağınık bir veritabanı olarak geçiyor. Bu yapıda veriler tek bir merkezde tutulmuyor ve bu da çok ciddi bir güvenlik artışı anlamına geliyor. Günümüzde sık sık yaşanan saldırılara karşı büyük önem arz eden bu altyapı, bitcoin‘in de arkasında bulunuyor. İşte bu altyapı telefonlar içerisinde de aktif olarak karşımıza çıkacak. Bunu sağlayacak Blockchain KeyStore uygulamasında kişilerin dijital para birimlerini, şifreleri ve aktarım bilgilerini saklayabileceği belirtiliyor. Kripto cüzdan oluşturma / kullanma amacıyla da kullanılacak uygulama, dijital para birimi sahiplerini oldukça memnun edecek gibi görünüyor. Uygulamanın göründüğü fotoğrafta aynı zaman ekrana entegre tek ön kamerasıyla Galaxy S10 da gözüküyor. Modelde oldukça ince çerçeveler bulunuyor.

Samsung Galaxy S10 Blockchain KeyStore

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 ailesinin fiyat detayları ise şöyle

Söylendiği kadarıyla Galaxy S10 Lite, Avrupa’da 6 GB RAM ve 128 GB depolama için 779 euro başlangıç fiyatına sahip olacak. Galaxy S10 içinse kişilerin en az 929 euro fiyatı gözden çıkarması gerekecek. Modelin 8 GB RAM ve 512 GB depolamalı sürümü ise söylendiği kadarıyla 1.179 euro olacak. En çok merak edilenlerden Galaxy S10 Plus (Pro) ise 6 GB RAM ve 128 GB depolama için 999 euro başlangıç fiyatına sahip olacak. 8 GB RAM ve 512 GB depolama içinse 1.199 euro seviyesine çıkılacak. Ailenin en üstündeki Galaxy S10 X modeli ise 1.599 euro seviyesinden başlayacak. Ailenin raflardaki yerini 8 Mart tarihinden sonra alacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Çok ilginç model Meizu Zero