reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S11

Samsung Galaxy S11 hakkında çok iddialı “daha önce görülmemiş kamera özelliği” açıklaması

2020 başında karşımıza çıkacak Samsung Galaxy S11 ailesi hakkında önemli bir detay ortaya çıktı. Telefonlar kamerasıyla çok ses getirecek gibi duruyor.

Geçtiğimiz hafta araştırma ve geliştirme sürecine aktif olarak girdiği aktarılan Samsung Galaxy S11 ailesi, sağlam kaynak Ice Universe‘e göre kamera konusunda çok iddialı olacak. Firmaya ve ürünlerine yönelik söyledikleri yüzde 99 doğru çıkan kaynak, S11 ailesinin kamera konusunda daha önce hiç görülmemiş bir özelliği getirdiğini aktarıyor. Bunun ne olduğunu henüz açıklamayan kaynak, kameraya çok önem verenlerin Galaxy Note 10’u almamasını tavsiye ediyor. Kamera donanımı oldukça iyi olan Galaxy Note 10 ailesi için bunun denilmesi, gerçekten Galaxy S11’lerin kamera sistemi için heyecanı artırıyor. Mevcut modellerden daha büyük sensörler ile geleceği de söylenen telefonlar, çerçeveleri de tamamen ortadan kaldıracak deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S11 hakkında başka neler biliyoruz?

Yine Ice Universe’e göre ailenin kod adı “Picasso” olarak geçiyor. Yukarıda da dediğimiz gibi kamera konusunda Galaxy S10 ve Galaxy Note 10 ailesi oranla ciddi şekilde daha iyi olacağı söylenen 2020 Ocak ayında tanıtılacak aile, kutusundan Android 10 temelli One UI 2.1 ya da 2.2 ile çıkacak. Modellerin ön kamerayı ekranlarına entegre edeceği ve en az 90 Hz bir AMOLED ekran ile yolda olduğu da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Galaxy Note 10 tanıtım videosu