reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20

Samsung Galaxy S20 hakkında beklenmedik gelişme

Amiral gemisi akıllı telefonlar her yıl yeni özelliklere kavuşuyor ve bu yeni özellikler ne yazık ki fiyatların artmasını sağlıyor. İşlemci ve kamera performanslarıyla her yıl çıtayı bir adım daha yükselten Samsung, kısa bir süre önce Galaxy S20 ailesini tanıtmıştı.

6 Mart’ta Türkiye’de de satışa sunulmaya hazırlanan aile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Kaynakların aktardığı bilgilere göre Galaxy S20 satışları tahminlerden daha düşük seviyede. Samsung, satışların düşük olmasına sebep olarak Corona virüsünü gösteriyor. Güney Kore raporlarına göre koronavirüs salgını nedeniyle mağazalara daha az ziyaretçi geliyor ve bu da satışları etkiliyor. Online alışveriş çağında bile belirli pazarlardaki bazı ürünler hala fiziksel mağazalardan satın alınıyor.  2018’in yılının başında Galaxy S10 serisinin ilk günde 140.000 adet sattığını söyleyelim. Galaxy Note10 ise lansman ayında 220.000’e ulaşarak neredeyse iki kat daha fazla sattı. Samsung, kendi iç pazarında 70.800 Galaxy S20 birimi sattığı belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 Ultra kamerada devrimsel yeniliklerle geliyor

Kamera açısından devrim nitelikler sunan  Ultra modeli 108 megapiksellik ana kamerasıyla fark yaratıyor. 10 kat hibrit optik yakınlaştırma yapabilen telefon aynı zamanda 100 kat dijital yakınlaştırmaya da imkan tanıyor. Fotoğraf performansı haricinde video performansıyla da dikkatleri üstüne çeken model saniyede 30 kare 8K video kaydına destek veriyor.

İlginizi çekebilir

Bu da firmanın en yenisi Galaxy Z Flip