reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+
Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+
Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+
Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın resmi kılıfları satışta

Son dönemin en çok beklenen akıllı telefonlarından Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+‘ın resmi kılıfları satışa çıktı. 25 Şubat tarihinde tanıtılacak telefonların neredeyse resmi duyurusuna gerek kalmadı.

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ ile beraber görücüye çıkartılacak iki resmi kılıf modeli de yurt dışı satış kanallarında göründü. “LED Flip Wallet Cover” ve “Hyperknit Cover Case” isimlerine sahip kılıflar, gri ve kırmızı renk seçeneklerine sahip. Kılıflardan özellikle LED Flip dikkatleri üzerine çekiyor çünkü üzerinde LED bir ekran taşıyor. Bu ekran saat, pil, mesajlar ve diğer bildirimler hakkında kullanıcılara bilgi verebiliyor. Kapaklı formdaki bu kılıfın içerisinde ayrıca kredi kartı taşımak için bir bölüm de yer alıyor. Şirketin ilk defa S9 ailesiyle tanıtacağı Hyperknit kılıf ise üst düzey koruma vadediyor. Kendine özgü bir dokusu bulunan kılıf, kablosuz şarja izin veriyor. Tüm portları da açık bırakan kılıf, ince olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+
Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+
Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+

Bilinen teknik özellikleriyle Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+

Artık kesinleştiği üzere Galaxy S9’da 2.960×1.440 piksel çözünürlüklü 5,8 inç Super AMOLED ekran, Galaxy S9+ ise 6,2 inçlik ekran yer alıyor. Yerine göre Snapdragon 845 ve Exynos 9810 ile satışa sunulacak telefonlardan Plus modelde 6 GB RAM ve 128 GB depolama, normal versiyonda ise 4 GB RAM ve 64 GB depolama bulunuyor. Galaxy S9’un arkasına 12 megapiksel çözünürlükte F1.5 – F2.4 değişken diyaframlı lens koyan üretici, Galaxy S9+’da artık kesinleştiği üzere çiftli kurulum kullanıyor. 12 megapiksel çözünürlükteki bu kameraların F1.5 ve F2.4 diyafram değerlerine sahip olacağı belirtiliyor. Önlerinde ise 8 megapiksellik kamera yer alacağı belirtilen telefonlar, Iris ile yüz tanımayı birleştirecek.

İlginizi çekebilir