reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch 4

Samsung Galaxy Watch 4 serisi için yeni detaylar geldi

Samsung Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch Active 4 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. İşte son ortaya çıkanlar;

Advertisement

Biliyorsunuz Google ve Samsung, Wear OS ile Samsung’un akıllı saatlerde kullandığı Tizen işletim sistemini bir araya getirecek. İki dev isim, Wear OS’la Tizen işletim sisteminin en iyi yanlarını harmanlayacak.

İşte bu yeni dönemin ilk temsilcileri Samsung Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch Active 4, Tizen OS ile Wear OS’u bir araya getiren bir işletim sistemini kullanacak.

Sağlam kaynak Ice Universe‘e göre modeller güçlerini yeni bir 5 nm işlemciden alacak. Bunun ne olduğu henüz net değil ancak kağıt üzerinde iddialı görünüyor.

Ice Universe aynı zamanda Galaxy Watch Active 4 özelinde 2.5D değil 2D kavisli camın kullanılacağını aktarıyor. Modelin söylendiği kadarıyla alüminyum ve paslanmaz çelik olmak üzere iki farklı versiyon bulunuyor. Ancak burada titanyum gövde beklentisi de yer alıyor.

Çerçeveleri incelteceği aktarılan Samsung Galaxy Watch 4 serisi, bu açıdan çok daha modern görünecek gibi görünüyor. Buna rağmen modellerde çerçeveler olacak ve burası yüksek ihtimalle fiziksel olarak döndürülebilir olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Watch 4 için başka neler biliyoruz?

Yuvarlak yapılı modellerden Galaxy Watch 4, 42 mm ve 46 mm gövde boyutlarına sahip olacak.

Galaxy Watch Active 4 ise 40 mm ve 42 mm boyutlarda alınabilecek. Modeller için kaynaklara göre LTE’li sürümler de sunulacak.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’yı parçalarına ayıran resmi video