reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Flip 3

Samsung Galaxy Z Flip 3 gerçekten çok modern görünecek

Samsung’un yakında tanışacağımız katlanabilir telefon modeli Samsung Galaxy Z Flip 3 için tasarımsal olarak güzel bir detay gündemde.

Samsung Galaxy Z Flip 3, biliyorsunuz geçtiğimiz ay LetsGoDigital tarafından yayımlanan yukarıdaki taslak görsel ile çok ses getirmişti.

Yeni model tasarımsal olarak arkası gibi ön kısmında da güzel görünecek. Artık kesin olarak modelde 3.8 mm gibi ince çerçeveler olacak. Bu çerçeveleri aşağıda hazırlanan taslak görseller gözler önüne seriyor.

Aynı zamanda yeni modelin çerçeveleri, yerini alacağı cihaz gibi ekranı korumak adına yüksek olmayacak. Aktarıldığı kadarıyla burada normal bir telefon gibi düz bir yapı (Ekran ile çerçeveler arasında çıkıntı yok) olacak. Bu da modern çizgiyi çok ciddi şekilde güçlendirecek.

Tekrar üzerinden geçmek adına Galaxy Z Flip 3 modelinin arkasında yerini alacağı modele oranla çok daha büyük bir ekran yer alıyor. Bu ekran spesifik olarak 1,83 inç boyutunda.

Bu renkli ve dokunmatik ekranda mesajlar okunabiliyor, birçok konuda bildirim alınabiliyor. Bu ekranın yanında ise çiftli kamera karşımıza çıkıyor. Telefon tasarımsal olarak şu an oldukça beğeniliyor.

Toplam 8 farklı renge sahip olan Samsung Galaxy Z Flip 3, daha önce yapılan sızıntıya göre 999 dolarlık bir başlangıç fiyatına sahip olacak. Depolama seçeneğine göre fiyat 1.199 dolara kadar çıkacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Flip 3 şarj konusunda ise üzecek

Katlanabilir telefonun kutusundan sadece 15W gücünde bir şarj cihazı çıkacak. Bu gerçekten üzücü ve kötü görünüyor. Çünkü rakipler telefonlarını artık çok ama çok daha güçlü şarj cihazlarıyla satışa sunuyor.

Samsung’un hızlı şarj konusunda çıtayı artık ciddi şekilde artırması gerekiyor. Firmanın bu konuda neden geride kaldığı ise net değil. Ancak Galaxy Note 7 felaketi firmayı korkutuyor olabilir.

Bunun söylüyoruz çünkü Xiaomi 200W hızlı şarj çıkmış durumda. Firma 120W standart yapmışken Samsung’un halen en iyi modellerinde bile 45W’ı geçemiyor olması ciddi tepki çekiyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın