reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Fold 2
Samsung Galaxy Fold 2

Samsung’un merak uyandıran yeni telefonu böyle mi görünecek?

Galaxy Fold’un yerini alacak Samsung Galaxy Fold 2 için ilk taslak tasarım hazırlandı. Telefon gerçekten böyle mi görünecek dersiniz?

Kısa süre önce biliyorsunuz Samsung Galaxy Fold 2 için önemli bilgiler ortaya çıktı. İlk olarak Güney Kore merkezli kaynakların açıklamasıyla telefonun firmanın ekran altı kamera teknolojisine sahip ilk modeli olacağını öğrenmiştik. Daha sonra ise modelin bir ekran deliğine sahip olabileceği açıklandı. Aynı zamanda başka bilgiler de geldi. Galaxy S20 sızıntılarıyla ünlenen Max Weinbach telefonun mavi, gümüş, altın ve siyah olmak üzere dört farklı renk seçeneğiyle geleceğini aktardı. Dışında yine bir ikincil ekranın olacağı telefon, kamera tarafında ise Galaxy S20‘lerdeki donanımı kullanacak denildi. Ek olarak paslanmaz çelik ya da seramik gövdeyle ve ilk sürümden farklı olarak bir S Pen de sunulacak denilen telefon için bu bağlamda bir taslak tasarım hazırlandı.

Samsung Galaxy Fold 2
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Fold 2 bu tasarımı taşıyabilir

Bu taslak tasarımın arkasında sürpriz olmadığı üzere Ben Geskin yer alıyor. Max Weinbach’in sızıntısı üstünden telefonun dışındaki ekranı ilginç olarak damla çentikli olarak hazırlayan Geskin, modelin çentik / çıkıntı olmadan ne kadar güzel olacağını da gözler önüne seriyor. Yukarıdaki gibi S Pen ile hayal edilen cihaz, taslakta Galaxy S20’lerdeki gibi bir kamera modülü taşıyor. Bu modelin ekranı üstünde Galaxy Z Flip gibi ince katlanabilir camın kullanılacağı da tahmin ediliyor. Modelin yaz döneminde tanıtılacağı duyuluyor.

İlgili Video

Bu da firmanın en yenisi Galaxy Z Flip