reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Gear S, Nike+ Running uygulamasıyla geliyor

Gear S akıllı kol saati için Nike ile ortaklığa giderek spor tutkunlarına özel “Nike+ Running” uygulamasını duyurdu.

Yayınlanan açıklamayla Nike ile anlaşma imzalayan teknoloji devi, sporseverler için geliştirilen  “Nike+ Running” uygulamasını görücüye çıkardı. Ortaklıktan ötürü duydukları heyecanı dile getiren mobil departman ürün stratejisi başkan yardımcısı Chan Woo Park, Gear S’in 3G ve Bluetooth bağlantı özelliklerinin Nike’ın en iyi koşu deneyimini sunan yenilikçi uygulamasıyla çok daha fonksiyonel hale geldiğini ifade ediyor. Ergonomik fit tasarımı, entegre sensörleri, GPS ve IP67 desteğiyle sağlık ve fitness arkadaşına dönüşen Gear S, sporu daha çekici ve eğlence hale getiriyor.

samsung-nike-3Akıllı kol saatinde yüklü halde gelen “Nike+ Running” ile kullanıcılar cep telefonlarını yanlarında taşımalarına gerek kalmadan koşu programlarını düzenleyebilecek, harita üzerinde süre, adım ve hız bazında ne kadar yol katettiklerini görebilecek ve kalp ritimlerini eş zamanlı takip edebilecek. Üstelik entegre müzik çalar sayesinde koşular daha keyifli hale gelirken, dilerseniz verilerinizi sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Kol saatiyle üstün kullanıcı deneyimi vadeden Samsung, Nike ortaklığıyla daha fazla kişiyi spora teşvik ederek sağlıklı yaşam anlayışını yaygınlaştırmayı hedefliyor.

samsung-nike-2

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Samsung Gear S, Nike+ Running uygulamasıyla geliyor” için bir cevap

  1. Herşey iyi güzelde eğer bu saatte yine sadece Samsung akıllı telefonlar ile çalışacaksa üzer. LG Watch R’ dan daha başarılı gibi duruyor ama eğer diğer markaları desteklemeyecekse boşuna müşteri kaybeder. Sırf saat içinde gidip Samsung smartphone alacak birileri varsa onlara da hayatta başarılar 😀