reklamı kapat

POPÜLER

Samsung M3200 Beat

Bang & Olufsen ile el sıkışarak aldığı ortak çalışma kararı neticesinde, satışa sunduğu multimedya ürünlerini kaliteli müzikle buluşturan Samsung, bu sayede piyasadaki rakiplerine göre üstünlük elde ederken diğer yandan kullanıcı kitlesini de genişletiyor. Kullanıcılarına durmaksızın yeni ürünler sunan, bir nevi piyasayı cep telefonu yağmuruna tutan Samsung’un en yeni modellerinden M3200 bu ay bizlerle.

KULLANIMI RAHAT
Köşeleri yuvarlatılarak yumuşak ve zarif bir görünüm kazandırılan ürünün kapağını sürdüğünüzde ortaya çıkan, aramalar için kullanabileceğiniz tuş takımının kullanımı oldukça rahat. Kapağı sürülü olmadığı zamanlarda bir MP3 oynatıcıyı andıran M3200’ün ön panelindeki 3 tuşu kullanarak, MP3’lerinizi rahatlıkla kontrol edebiliyorsunuz.

MP3 ÖZGÜRLÜĞÜ
Hem tasarım, hem de teknik olarak bir cep telefonundan istenilenleri sunan M3200, özellikle bir müzik telefonu olarak başarılı bir grafik çiziyor. Bang & Olufsen desteğini arkasına alan M3200 ile hem üzerinde bulundurduğu iki güçlü hoparlörünü, hem de yanında gelen kulaklık takımını kullanarak kaliteli müziğin keyfini sürebilir ve MP3 oynatıcı ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Hoparlörlerin ve kulaklık takımının sesi yansıtmadaki başarısına söyleyecek bir şeyimiz yok. Ancak keşke kulaklıklar biraz daha ergonomik tasarlansaymış. Zira kulaklıklar bir süre sonra rahatsız edici olmaya başlıyor. MP3’ün yanı sıra radyo da dinleyebileceğiniz M3200’de, 12 farklı ekolayzır seçeneğine yer verilmiş. Ekolayzır seçenekleri oldukça başarılı. Unutmadan, MP3’lerinizi bilgisayarınızdan telefonunuza aktarırken, telefon ve bilgisayarınız arasında USB bağlantısı kurabileceğiniz gibi, dosyalarınızı bluetooth ile de taşıyabilir veya diğer bir alternatif çözüm olarak bir kart okuyucu ile microSD karta dosyalarınızı aktarabilirsiniz.

MOTION PLAY
Motion Play özelliği ile öne çıkan M3200’ün bu özelliği sayesinde, kullanıcılar telefonlarına hafifçe vurarak bir müziği çalabiliyor ya da durdurabiliyorlar. Ayrıca, telefonu sessize almak istediğinizde, telefonu ters çevirmeniz yeterli oluyor. M3200, Motion Play gibi pratik özelliklere, 21 saate kadar kesintisiz müzik deneyimini eklediğinde, cebinizden eksik etmek istemeyeceğiniz bir ürün haline geliyor.

PUANLAMA
-4YILDIZ-

ARTILAR
Motion Play özelliği, 21 saate varan kaliteli müzik deneyimi, şık tasarımı

EKSİLER
Şarj olurken kullanılamama, ekranın parmak izi tutması, Türkçe desteği

TEKNİK ÖZELLİKLER

Şebeke
GSM 850, 900, 1800, 1900
EDGE

Ekran
2.0 inç, 240×320 piksel
262 bin renk TFT LCD

Hafıza

50 MB dahili
1 GB microSD kart

Kamera

2.0 megapiksel CMOS

Multimedya Desteği
Bang & Olufsen ICEpower, Auto EQ, DNSe
MP3, AAC, AAC+, WMA, H.263, MPEG4, WMV, 3GPP

Pil Ömrü
7 saat konuşma
400 saat bekleme

Bağlantı
Bluetooth v2.0
USB v2.0 HS

Uyumluluk
3.2 mm audio jack
MTP, WMDRM, OMA DRM

Boyutlar

96.5 x 46.9 x 16.9 mm

Ağırlık

101 gram