reklamı kapat

POPÜLER

Samsung QLED TV için stand tasarlayanlara binlerce dolar ödül

Samsung’un son dönemdeki gözdesi QLED TV’ler görüntü kaliteleriyle fark yaratıyor. Fakat Samsung bu televizyonların standlarından memnun olmamış olacak ki standın yeniden tasarlanması için bir yarışma düzenliyor. Ünlü tasarım dergisi  Dezeen tarafından düzenlenen yarışma, stand tasarlama konusunda iddialı olan tasarımcılara kapılarını açıyor.

Yarışmaya katılmak için yalnızca tasarımcı olmaya da gerek yok. İster profesyonel tasarımcı olun ister olmayın yarışmaya herkes ücretsiz bir şekilde katılabiliyor. Katılım sağlayabilmek için yalnızca birkaç küçük şartı yerine getirmek gerekiyor. Öncelikle katılımcının 18 yaşından büyük olması ve yaptığı tasarımı ingilizce konuşan jüri karşısında ingilizce olarak anlatabilmesi gerekiyor. Başvuruların 1 Ağustos tarihinde sona ereceği, listelerin 9 Ağustos tarihinde yayınlanacağı ve finalistlerin 21 Ağustos’ta açıklanacağı belirtiliyor. Son olarak kazanan tasarımların ise 8 Eylül tarihinde Dezeen üzerinde açıklanacağı ifade ediliyor.

Samsung bu yarışma için toplamda 30 bin dolarlık bir ödül havuzu oluşturmuş durumda. Kazanan tasarımın sahibine 8 bin dolar ödül ve kalan 4 finalistin her birine ise 3 bin dolar verileceği belirtiliyor. Listeye girmeyi başaran 10 tasarımın sahiplerine ise bin dolar ödeneceği ifade ediliyor. Yarışmayla ilgili tüm detayları barındıran siteye buradan göz atabilirsiniz. Kayıtların kısa süre içerisinde biteceğini göz önüne alırsak katılmak isterseniz elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

YORUMLAR