reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Samsung QLED TV

Yeni Samsung QLED TV için geri sayım başladı; işte ilk ipuçları [Video]

QLED TV serisiyle büyük beğeni toplayan Samsung, serinin en yeni modellerini, New York’ta bizim de LOG olarak davetlisi olduğumuz özel bir etkinlikte tanıtmaya hazırlanıyor. Bakalım yeni Samsung QLED TV modelleri hangi gelişmiş özelliklere sahip olacak?

Samsung QLED TV, sahip olduğu Quantum Dot teknolojisi sayesinde renk hacmini yüzde 100 yeniden üreten dünyanın ilk televizyonu. Yapılacak büyük lansmanda yeni modellerde tasarım ve içerik sürprizleri bekleniyor. Geçtiğimiz ay dünyanın ilk 8K Yapay Zeka (AI) desteğine sahip 8K QLED TV modeliyle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Samsung, teknoloji tutkunlarını bir kez daha şaşırtmayı hedefliyor. Televizyon izleme deneyimini interaktif hale getirerek devrim yaratan 8K QLED televizyonundaki Yapay Zeka (AI) teknolojisi içeriği analiz ederek düşük çözünürlüklü görüntüleri otomatik olarak 8K resim kalitesine yükseltiyor.

Nesnelerin İnterneti konusunda da liderliği hedefleyen Samsung, QLED TV modellerini Bixby ve SmartThings uygulamalarıyla evin merkezinde konumlandırıyor. Evdeki tüm cihazları kontrol edebilen bir hub’a dönüşen Samsung QLED TV’ler akıllı telefonlarla da kusursuz bir senkronizasyon içinde.

Yeni Samsung QLED TV ne zaman tanıtılacak?

7 Mart Çarşamba günü Türkiye saatiyle 19:00’da yapılacak yeni Samsung QLED TV lansmanından son dakika haberleri ve duyurular için bizi takip etmeyi unutmayın.

Video