reklamı kapat

POPÜLER

keanu reeves

Avengers Infinity War yönetmenlerinden Keanu Reeves’li enteresan proje

Son zamanlarda John Wick ile beyaz perdede fırtına gibi esen Keanu Reeves‘in adı heyecan uyandıran yeni bir projeyle birlikte anılıyor. Avengers Infinity War’un yönetmenleri tarafından geliştirilen bu süper kahraman filminin Netflix‘te izleyici karşısına çıkması bekleniyor.

Bildiğiniz gibi Netflix şimdiye kadar pek çok süper kahramanın izleyicilerle buluşmasına vesile oldu. The Defenders istenen seviyeye ulaşamasa da, çizgi roman sevenleri oldukça mutlu etti. Marvel ile anlaşmasının sonuna gelen mecra yeni kahramanlara yönelmeye hazırlanıyor. Ancak bu sefer dizi değil, süper kahraman filmi planlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 

Akıllarda tek bir isim var

Deadline’ın haberine bakılırsa Netflix, Past Midnight için çalışmalara başladı bile. Yakında Avengers Infinity War’u izleyici karşısına çıkartmaya hazırlanan Anthony Russo ve Joe Russo yapımcılık görevi üstleniyor. Senaryoyu ise TJ Fixman kaleme alıyor. Kanunsuz bir kahramanın maceralarını anlatan Past Midnight farklı bir süper kahraman filmi olmaya hazırlanıyor. Ekibin aklındaki isim ise tek: Keanu Reeves.

Daha önce Constantine filminde kısmen bir süper kahramana hayat vermiş olan Keanu Reeves’in bu teklife ne yanıt verdiği veya vermeyi düşündüğünü ise henüz bilmiyoruz. Fakat başarılı oyuncuyu farklı bir süper kahraman filminde görmek hiç de fena olmaz gibi duruyor.

John Wick fragmanı