reklamı kapat

POPÜLER

Samsung S Pen sorununa açıklık getirdi

Geçtiğimiz günlerde Galaxy Note5’in kaleminin ters takılması halinde cihazda ciddi sorunlar yaşanabileceği ve S Pen’in kullanılamaz hale geleceği ortaya çıkmıştı. Kısa sürede teknoloji severlerin dikkatini çeken bu sorun, Twitter’da da trend konular arasındaki yerini aldı. Konu Samsung’a kadar ulaşınca Güney Koreli şirketten konuyla ilgili bir açıklama yapıldı.

Kullanıcıların telefonu kullanmadan önce kullanım kılavuzunu okumaları gerektiğine dikkat çeken Samsung, bu konuya kitapçıkta değinildiğini belirtiyor. Dolayısıyla yaşanacak sorunların kullanıcı kaynaklı olarak görüleceği ifade ediliyor. Samsung’un kullanma kılavuzunda yer verecek kadar haberdar olduğu bir sorunu neden çözme yoluna gitmediği ise meçhul. Eğer Galaxy Note5 satın almayı düşünenlerden biriyseniz veya halihazırda kullanıcısıysanız S Pen‘i ters olarak yerleştirmemeye dikkat etmekten başka çare yok gibi görünüyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Samsung S Pen sorununa açıklık getirdi” için 2 cevap

  1. Abbas ELMAS dedi ki:

    ya bu bir sorun mu cidden saçmalamayın ya, pili de ters takarsan girişlerini kırarsın onun için bir şey yapan marka gördünüz mü! Usb girişini de zorlasan ters takabilirsin sim kartı takarken neleri bozan adamlar gördüm e bir zahmet düzgün takın kalemini

  2. Dünyanın geldiği durumu belki de en iyi şekilde yansıtan bir olay bu. Hani vardır ya bir laf ızdırabını ….. şeklinde. Benim aklıma gelen ilk şey bu. Trend topic olan şeye gel. Söylediklerinize tamamen katılıyorum, bir ürünü kullanım amacı ya da kullanım şekli dışında kullanırsan bu senin hatandır ve ürün üreticisini suçlaman çok saçma olur.