reklamı kapat

POPÜLER

Samsung’dan Apple’a bir taş daha [Video]

Apple önümüzdeki günlerde daha büyük bir iPhone ekranıyla karşımıza çıkar mı bilinmez, ancak bu söylenti bile Samsung’u rakibini tiye almaktan alıkoymadı. Geçtiğimiz günlerde kısa bir reklam filmi yayınlayan şirket, iPhone hayranlarını bir defa daha kızdıracak bir çalışmaya imza attı.

Reklamda, Galaxy ve iPhone kullanıcısı iki genç bulunuyor. iPhone sahibi gelecek nesil iPhone 6‘nın ekranı hakkında duyduğu heyecandan bahsediyor. Ancak bu heyecan Galaxy S5 kullanıcısının araya girmesiyle kısa sürüyor: “İyi de bu daha önce yapılmadı mı?” Daha sonra sazı eline alan dış ses, iğneleyici bir ifadeyle, piyasada halihazırda daha büyük ekranlı telefonların bulunduğunu söylüyor.

30 saniyelik video, Samsung’un iPhone’la dalga geçtiği ilk iş değil. Henüz bu ayın başlarında teknoloji devi, bu kez rakibinin pil ömrünü eleştirdiği bir reklam filmi yayınlamıştı.

VİDEO

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Samsung’dan Apple’a bir taş daha [Video]” için 8 cevap

 1. mehmet dedi ki:

  samsung bildigin billur geçmiş 😀

 2. Murat yondem dedi ki:

  Demek ki samsung’un bir yarası var ki böyle video’lar çekiyo 🙂

 3. Aladdin Keykubat dedi ki:

  Apple taş mı yicek?

 4. Tayfun dedi ki:

  Apple ekran buyutmekten ileri gidemez ise ztn basarisiz olacak o kesin, vr şu kesin hiçbir iphone bir note3 olmayacak

 5. Koray dedi ki:

  Sadece ekran değil ki sıkıntı aluminyum yapsın kaliteli yapsın iOS Lu yapsın alalım ( tabiki bu dediklerimi yapamayacağı için ölsem almam o hataya bi kez düştüm )

 6. kaan dedi ki:

  ancak 5s en çok satan telefon ayrıca istediği kadar dalga geçsin gerçek hayatta ne yazıkki öyle olmuyor applecılar samsungcular la dalga geçiyor buna dayanamayanlar samsunga mail atıyor herhalde onlarda kullanıcıları mutlu olsun diye böyle senaryolar yazıp reklam diye veriyorlar önlerine. S5 aldıktan 2 ay sonra donmaya başlayan bir cihaz 🙂

 7. Fatih Şahin dedi ki:

  Şu i6 çıksada rahata kavuşsak.

 8. Fatih Şahin dedi ki:

  i6 çıksada geçse şu merakımız.