reklamı kapat

POPÜLER

Samsung’dan Apple’ı kızdıracak iki yeni reklam filmi geldi [Video]

İkinci reklam filminde ise devreye Samsung tabletlerin multitasking özelliği giriyor. Öncelikle iPad’den daha ince (Galaxy Tab Pro 7,3 mm inceliğinde iken iPad Air 7,5 mm) olduğu vurgusu yapılan reklamda esas vurucu noktayı Galaxy Tab Pro’nun tek ekranda aynı anda iki uygulamayı birden çalıştırabilmesi oluşturuyor. Benzer bir şekilde iPad’in bu zayıf noktasından Microsoft da reklamlarında bolca yararlanmıştı.

Samsung için Apple ürünlerinin zayıf noktalarını kendi ürünlerinin üstünlükleri ile karşılaştırarak çekilen reklam filmleri yeni değil. Daha önce de Galaxy ailesi telefonlarını tanıtırken Apple’ın mağaza önü kuyruklarını tiye alan reklamlar çekmişti. Son iki reklamı aşağıdaki videolardan izleyebilirsiniz.

VİDEO

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Samsung’dan Apple’ı kızdıracak iki yeni reklam filmi geldi [Video]” için 5 cevap

 1. ismail ozan izci dedi ki:

  her iki markayı ve ürünlerini seven biri olarak, çok ucuz bir reklam olduğunu düşünüyorum. Samsung’un iphone sırasında bekleyenleri konu aldığı reklam iyiydi bak, ama bu olmamış aga, çok gereksiz.

 2. Srtn dedi ki:

  uzanamadığı ciğere kötü misali …

 3. oğuzhan Mengir dedi ki:

  bencede samsung kendini düşürmüş baya apple cevab bile vermeyecektir 😉

 4. Burak Yılmaz dedi ki:

  Aklıma bir an lisede okuduğum zamanlar geldi. Bir arkadaşım vardı kendini sürekli benimle kıyaslardı. Neden olduğuna anlam veremezdim. Acaba ondan daha mı iyiydim. Ne yazık ki kabullenememişti hiçbir zaman.

 5. cimbombom dedi ki:

  olm önce golleri at sonra konuş. kaçırdığının haddi hesabı yok.