reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A20e, A40 ve A90

Samsung’dan Avrupa’da da satılacak üç yeni akıllı telefon

2019 Samsung Galaxy A ailesi büyümeye devam ediyor. Ortaya çıktığı kadarıyla aileye üç yeni model daha geliyor. Hem de bu modeller Avrupa yolunda.

2019 Galaxy A ailesine şimdiye kadar birçok model eklendi. İngiltere’de ortaya çıktığı kadarıyla seriye çok yakında Galaxy A20e, A40 ve A90 modelleri de dahil oluyor. Tüm Avrupa’da satışa çıkacağı belirtilen telefonlar, A-serisinde oldukları için orta seviyede yer alıyor. Burada en çok merak edilen model ise kesinlikle Galaxy A90. Kısa süre önce ortaya çıktığı kadarıyla modelde 48 megapiksel çözünürlükte (Samsung ISOCELL Bright GM1 sensörlü) bir kamera sistemi yer alıyor. Hareketli olacağı yani telefonun hem önüne hem de arkasına döneceği belirtilen bu kamera, Samsung Galaxy A90 modelini kamera konusunda çok merak edilen ve iddialı bir cihaz haline getiriyor. Daha önce sadece Çin’de satılacağı belirtilen cihazın Avrupa’ya geliyor olması sevindiriyor. Bu model özellikle Galaxy S10 ailesine bütçesi yetmeyenleri merakla beklediği cihazlar arasında başı çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A90 ile Galaxy A60 modeli de tanıtılacak

Ancak bu model Avrupa pazarında satılmayacak gibi görünüyor. Avrupa’ya gelecek Galaxy A40 ve Galaxy A20e modelleri hakkında ise henüz pek fazla bir bilgimiz bulunmuyor. Ancak A20e’nin normal A20’nin kırpılmış hali olacağı biliniyor. Bu ilginç çünkü aile içerisinde A10 modeli de bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Galaxy S10 ailesinin resmi tanıtım videosu