reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

samsung

Samsung’un yeni giyilebilir cihazları kendi uygulamasında ortaya çıktı

Samsung Galaxy S10 ailesi kadar Samsung’un giyilebilir cihazları da merakla bekleniyor. 20 Şubat’ta gerçekleşecek etkinlikte tanıtılmasını beklediğimiz yeni ürünler arasında Galaxy Watch Active ve Galaxy Fit de yer alıyor.

Advertisement

Bu ürünler tanıtıma sayılı gün kala Galaxy Wearable Android uygulamasında karşımıza çıktı. Uygulamadan edindiğimiz bilgiye göre Galaxy Watch Active, 40 mm bir boyuta sahip olacak. İki farklı renk seçeneğiyle geleceği konuşulan saatin MIL-STD-810G sertifikası sayesinde darbelere karşı oldukça dayanıklı olacağı söyleniyor. Samsung’un 20 Şubat’ta tanıtmasını beklediğimiz diğer ürünler ise Galaxy Fit ve Galaxy Fit e. Aktivite takibi yeteceği sunacak cihazların kullanıcılara ne gibi deneyim sunacağı henüz bilinmiyor. Samsung’un bununla birlikte yeni kablosuz kulaklığı Galaxy Buds’ı tanıtacağına artık kesin gözüyle bakılıyor. Kulaklıkların Galaxy S10 sayesinde şarj edilebileceği dile getiriliyor. Suya karşı dayanıklı olacağı söylenen kulaklıkta 8 GB dahili hafıza da yer alıyor. Samsung Galaxy Buds, bildiğimiz kadarıyla Avrupa’da 149 euro fiyat etiketine sahip olacak.

Galaxy S10 ne gibi deneyim sunacak?

amsung Galaxy ailesi dört farklı modelden oluşuyor. Bunlar 5,8 inç 18.5:9 2K+ Super AMOLED ekranlı uygun fiyatlı model, 6,1 inç 19:9 2+ Super AMOLED ekranlı standart model, 6,4 inç 19:9 2K Super AMOLED ekranlı Galaxy S10 Plus ve yine 6,7 inç 19:9 2K Super AMOLED ekranlı X (5G) modelleri. Ekrana gömülen ön kameralarıyla dikkat çeken modeller pil kapasiteleriyle de dikkat çekiyor. Buna göre 5,8 inç ekranlı modelde 3.100 mAh, 6,1 inç modelde 3.500 mAh, 6,4 inç modelde ise 4.000 mAh pil yer alıyor. Son gelen bilgilere göre 5G modelde ise tam 5.000 mAh pil yer alıyor deniyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung One UI arayüz yapısı