reklamı kapat

POPÜLER

Sherlock’un yeni sezonundan tüm ekibi bir araya getiren kare

Başrolünde Benedict Cumberbatch ve Martin Freeman‘ın yer aldığı Sherlock kısa bir süre sonra dördüncü sezonuyla izleyici karşısına çıkacak. Bizler olacakları merakla beklerken gelecek sezondan tüm ekibi bir araya getiren bir fotoğraf paylaşıldı.

Bildiğiniz gibi Sherlock, Sör Arthur Conan Doyle‘ın ölümsüz eserlerine dayanıyor ve Steven Moffat ile Mark Gatiss tarafından televizyona uyarlanıyor. Son olarak 2016‘nın başında The Abominable Bride isimli bölümünü izlediğimiz dizi sonunda dördüncü sezonuyla dönmeye hazırlanıyor. Yeni bölümlerde Benedict Cumberbatch ve Martin Freeman geri dönüyor. Onlara yine Rupert Graves, Louise Brealey, Una Stubbs, Mark Gatiss, Andrew Scott, Jonathan Aris gibi isimler eşlik ediyor.

sherlock

Heyecan uyandıran sezon The Six Thatchers isimli bölümle başlayacak. Burada eski İngiliz başbakanlarından Margaret Thatcher‘ın heykellerine zarar veren bir suçlu ortaya çıkacak. Herkes olanlara hayret ederken, Sherlock Holmes detaylara takılmaya başlayacak. Zihninin bir yanı da Jim Moriarty‘nin dönüşünü bekliyor olacak. İşler yeterince karmaşıkken bir de Mary Watson‘ın geçmişine dair detaylar ortaya çıkmaya başlayacak.

Dünyanın dört bir yanından hayranı olan Sherlock’un dördüncü sezonu 1 Ocak 2017‘de başlayacak ve pazar günleri izleyici karşısına çıkacak.