reklamı kapat

POPÜLER

Sherlock’un yeni sezonu gizemli bir davayla başlıyor [Video]

Dördüncü sezonuyla ekranlara dönmeye hazırlanan Sherlock için yeni ve farklı bir tanıtım izleyicilerle paylaşıldı. Bu tanıtımla beraber ilk bölümün özeti de gün yüzüne çıktı.

BBC‘de yayınlanan yapım Steven Moffat ve Mark Gatiss tarafından uyarlanıyor. Sör Arthur Conan Doyle‘ın kahramanları böylece televizyona taşınmış oluyor. Dördüncü sezonun ilk bölümü The Six Thatchers olacak. İsmiyle The Adventure of the Six Napoleons hikayesini andıran bölümün özeti sonunda paylaşıldı. Son yaşananların ardından Sherlock, Moriarty‘nin hamlesini bekliyor. Bu arada bir dava Scotland Yard‘ı hayrete düşürüyor ancak Sherlock olanlardan çok detaylara takılmış gibi görünüyor. Biri eski başbakan Margaret Thatcher‘ın fotoğraflarına zarar vermeye başlıyor. Sherlock bunu yapan delinin biri mi, yoksa daha karanlık bir amaç mı söz konusu diye düşünmeye başlıyor. Tüm bunların yanında Mary Watson‘ın geçmişinden karanlık bir şeyler ortaya çıkıyor.

Yeni bölümlerde Benedict Cumberbatch ile Martin Freeman yine başrolleri paylaşıyor. Onlara Rupert Graves, Louise Brealey, Una Stubbs, Mark Gatiss, Andrew Scott, Jonathan Aris gibi isimler eşlik ediyor.

Sherlock‘un The Six Thatchers isimli yeni bölümü 1 Ocak 2017‘de ekrana gelecek. Paylaşılan son tanıtımı haberimizin başında bulabilirsiniz.