reklamı kapat

POPÜLER

Sherlock’un yeni sezon yayın tarihi belli oldu

Başrollerinde Benedict Cumberbatch ve Martin Freeman‘ın yer aldığı Sherlock‘un yeni bölümleri merakla bekleniyor. Sonunda dördüncü sezonun ne zaman ekrana geleceği resmi olarak duyuruldu.

İngiltere’de BBC‘de izleyici karşısına çıkan Sherlock, Sör Arthur Conan Doyle‘ın eserlerinden televizyona aktarılıyor. Bu meşhur hikayeleri Steven Moffat ve Mark Gatiss modern zamana uyarlıyor. Sevilen dizide Cumberbatch ve Freeman’ın yanı sıra Rupert Graves, Louise Brealey, Una Stubbs, Mark Gatiss, Andrew Scott, Jonathan Aris gibi isimler rol alıyor.

Dünya genelinde yoğun ilgi gören dizi son olarak 2016’nın başında The Abominable Bride bölümüyle karşımıza gelmişti. Bu hikaye seyircileri Victoria Dönemi’ne götürmüştü. Olayların enteresan bir şekilde bağlanmasıyla yeni bölümler heyecanla bekleniyordu. Sonunda dördüncü sezonun 1 Ocak 2017‘de The Six Thatchers bölümü ile başlayacağı açıklandı. Onu The Adventure of the Six Napoleons bölümü takip edecek. Şimdilik sezon finalinin ismiyse bilinmiyor. Üstelik Sherlock bu sene Amerika’da İngiltere ile aynı anda yayınlanacak. Dizinin devam edip etmeyeceğine dair belirsizlik ise devam ediyor.

sherlock

YORUMLAR