reklamı kapat

POPÜLER

Sherlock’un dördüncü sezonundan yeni fotoğraflar paylaşıldı

24 Kasım 2016

BBC‘nin büyük ilgi gören dizisi Sherlock‘un dördüncü sezonu için geri sayım devam ediyor. Merakla beklenen bölümlerden yeni kareler izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Bildiğiniz gibi sevilen bu dizi Sör Arthur Conan Doyle‘ın eserlerine dayanıyor. İngiliz televizyonunun başarılı isimlerinden Steven Moffat ve Mark Gatiss tarafından televizyona uyarlanıyor. Başrollerde de dizinin ardından büyük üne kavuşan Benedict Cumberbatch ile Martin Freeman yer alıyor. Onlara Rupert Graves, Louise Brealey, Una Stubbs, Mark Gatiss, Andrew Scott, Jonathan Aris gibi isimler eşlik ediyor.

Paylaşılan fotoğraflarda Watson ailesinin yeni üyesini görme fırsatı yakalıyoruz. Henüz cinsiyeti belli olmayan ufaklık babasının kucağında oradan oraya sürükleniyor gibi görünüyor. Onun yanı sıra dördüncü sezonun kötüsü Culverton Smith ilk kez karşımıza çıkıyor. Bu karaktere Toby Jones hayat veriyor. Moffatt bu yeni karakteri “O şimdiye kadar ağırladığımız en karanlık kötü. Moriarty’nin kendine özgü bir çekiciliği vardı. Charles Augustus Magnussen kendine hayran bırakan, ahlaktan uzak biriydi. Bu adam ise saf bir kötü.” şeklinde tanımlıyor. Onun bu sözleri hayranları heyecanlandırmaya yetti de, arttı bile.

Sherlock‘un The Six Thatchers isimli yeni bölümü 1 Ocak 2017‘de izleyici karşısına çıkacak. Paylaşılan fotoğrafları haberimizin başındaki galeride bulabilirsiniz.

YORUMLAR