reklamı kapat

POPÜLER

Bisiklet kaskı

Şişirilebilir yapıda yeni bir bisiklet kaskı tasarlandı [Video]

Şişirilebilir yapıda yeni bir bisiklet kaskı tasarlandı. Ventete aH-1 adı verilen ürün, katlanabilir yapıda olduğundan rahatlıkla taşınabiliyor.

Motosiklet kaskları kadar bisiklet kaskları da hayati öneme sahip. Çoğu bisiklet sürücüsü önem vermiyor ancak bisiklet kazalarında da çok ciddi kafa darbeleri alınabiliyor. Bugün gündeme gelen bisiklet kaskı Ventete aH-1, şişirilebilir yapıda olmasıyla dikkat çekiyor. Daha önce de gördüğümüz bu yapı sayesinde aH-1 sürüş bittikten sonra bir dizüstü çantanın içine konulabilecek kadar ince hale getirilebiliyor. Hava ile dolu olduğundan sürücülerin kafasını büyük darbelere karşı dahi rahatlıkla koruyabilen ürün, ufak bir elektrikli pompa ile 30 saniyede şişirilerek kullanıma hazır hale gelebiliyor. Henüz üzerindeki çalışmalar bitmediği için fiyatı ve çıkış tarihi açıklanmayan Ventete aH-1 için hazırlanan kısa tanıtım videosunu hemen aşağıda izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şişirilebilir yapıdaki bisiklet kaskı yanında bu da ilginizi çekebilir: Etkileyici görünen elektrikli motosiklet konsepti: Zero SR-X