reklamı kapat

POPÜLER

Sony S20A
Sony S20A

Sony’den özellikleriyle şaşırtan akıllı telefon: S20A

Akıllı telefon tarafının geri planda kalan isimlerinden Sony, 2020 yılına yakışmayacak özelliklere sahip yeni S20A modeli ile gündemde.

Sony, en son dikkat çeken üç akıllı telefon modeliyle gündeme gelmişti. Firma detaylarına burada ulaşabileceğiniz Xperia 1 II, Xperia 10 II ve Xperia L4 modellerini tanıtmıştı. Şimdi ise Japon teknoloji devinden gerçekten çok şaşırtan S20A geliyor. Resmi TENAA kayıtlarında görünen bu telefon, yeni olmasına rağmen 2016 yılından geliyormuş izlenimi oluşturuyor. Kutusundan inanılmaz şekilde Android 6 ile çıkacağı görülen telefon, 5,45 inç 480×960 piksel ekrana LCD sahip. Bu açıdan kompakt bir model olan S20A, yine resmi kayıtlara göre 4.000 mAh pil üstüne kuruluyor. 12 mm kalınlığı olan 215 gramlık akıllı telefon, 4G desteğine sahip ve beş farklı renk seçeneğine sahip deniyor. Gücünü dört çekirdekli bir işlemciden alan telefon, arkasında üçlü kamera taşıyor. Ancak burada ana kameranın bile sadece 5 megapiksel çözünürlükte olduğu görülüyor.

Sony S20A
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony S20A gerçekten beklenmedik bir telefon oldu

Ve bunu olumlu değil olumsuz anlamda söylüyoruz. Gerçekten 2020 yılında bu özelliklere sahip bir akıllı telefon gerçekten çok garip görünüyor. Artık çok uygun fiyata bu özelliklerin çok daha fazlasını sunan akıllı telefonlar bulunuyor. Sadece Çin pazarına özel olarak satışa çıkacağı söylenen S20A, henüz tasarımsal olarak kendisini açık şekilde göstermiyor. TENAA kayıtlarda modelin bir koruyucu kılıf ile görüntülendiği görülüyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin geleceğini oluşturan market: App Gallery