reklamı kapat

POPÜLER

Sony Xperia 10 III

Sony Xperia 10 III için çok tanıdık tasarım kendisini gösterdi

Akıllı telefon pazarının geri planda kalan firması Sony, yeni modeller geliştirmeye devam ediyor. Bunlardan Sony Xperia 10 III ortaya çıktı.

Akıllı telefon pazarında geri kalması her zaman üzen firmalardan Sony, 2021 için yeni modeller geliştiriyor ve bunlardan birisi Sony Xperia 10 III modeli. Telefon en son Snapdragon 690 işlemci ile yolda olmasıyla gündem olmuştu. Firmanın 5G’ye sahip ilk orta seviye modeli olacak Xperia 10 III, yüksek ihtimalle 2021’in ilk çeyreğinde resmi olarak lanse ediliyor. Bugün telefonu gündeme getiren ise sayfada gördüğünüz tasarımı oldu. Resmi CAD dosyasından OnLeaks tarafından hazırlanan bu tasarım, karşımıza Xperia 10 II ile benzer bir akıllı telefon çıkarıyor. Sony tasarım konusunda bu modelinde de yeni bir çizgiye geçmiyor ve bu gerçekten çok garip görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony Xperia 10 III gündem olurken, Sony Xperia 1 III modeli de yolda bulunuyor

Firmanın bir sonraki en yüksek amiral gemisi, aktarıldığı kadarıyla 2021’in başında resmi olarak karşımıza çıkacak. Telefonun Xperia II’den yüzde 15 daha parlak bir ekrana sahip olduğu aktarılırken, çözünürlüğün 4K olduğu ve 120 Hz gibi yüksek bir yenileme hızının sunulacağı da gelen ilk bilgiler arasında yer alıyor. Kameralarının da doğal olarak daha iyi olacağı aktarılan Xperia 1 III, yüksek ihtimalle biraz daha inceltilmiş çerçevelere sahip olacak ve maalesef Türkiye pazarına gelmeyecek. Modelin fiyat olaraksa 1.000 doları rahatlıkla geçmesi bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Vivo’nun gimbal kameralı yeni telefonu