reklamı kapat

POPÜLER

Sony Xperia 1 II ve Sony Xperia 10 II Sony Xperia 10 II Plus

Sony Xperia 1 III için tasarımda sürpriz bırakmayan video [İzle]

Sony’nin amiral gemisi Sony Xperia 1 II modelinin yerini alacak Sony Xperia 1 III için tasarımda sürpriz bırakmayan video geldi.

Sony Xperia 1 III, OnLeaks tarafından yayımlanan yukarıdaki 360 derece video ile tasarımsal açıdan tamamen karşımıza çıkıyor. Firmadan alıştığımız tasarımı kullanan telefon, ilginç ve sevindirici olarak 3,5 mm kulaklık girişini taşıyor. Daha önce gelen bilgilere göre telefon gücünü Snapdragon 888 işlemciden alıyor ve işlemci üzerinden verilen destek ile 5G desteğini taşıyor. 6.5 inç 4K OLED HDR ekran üzerine kurulan telefon, burada yerini aldığı sürümden yüzde 15 daha parlak bir panel kullanıyor. 8 GB RAM + 256 GB depolama sunulacağı aktarılan Xperia 1 III, parmak izi sensörünü yan tarafında taşıyacak ve su ile toza karşı dayanıklı olacak. Modelin fiyatı ise ilk bilgilere göre 1.199 dolar gibi yüksek bir seviyede olacak.  Xperia 1 III modeli maalesef Sony’nin diğer telefonları gibi Türkiye’de resmi olarak satılmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony Xperia 1 III yanında Sony Xperia 10 III de geliyor

Sony, 2021 için yeni modeller geliştiriyor ve bunlardan birisi Sony Xperia 10 III modeli oluyor. Telefon en son Snapdragon 690 işlemci ile yolda olmasıyla gündem olmuştu. Firmanın 5G’ye sahip ilk orta seviye modeli olacak Xperia 10 III, yüksek ihtimalle 2021’in ilk çeyreğinde resmi olarak lanse ediliyor. Yine OnLeaks tarafından tasarımı sızdırılan telefon, Xperia 10 II ile benzer bir yapıda. Sony tasarım konusunda bu modelinde de yeni bir çizgiye geçmiyor.