reklamı kapat

POPÜLER

Sony LSPX-A1
Sony LSPX-A1

Sony’nin etkileyici 4K projektörü fiyatıyla dudak uçuklatıyor [Video]

CES 2018‘de multimedya ürünleriyle öne çıkan Sony, yeni nesil 4K OLED HDR TV modelinden sonra nefes kesen bir 4K projektörle karşımızda.

Sony, Life Space UX serisinin bir parçası olan 4K Ultra Short Throw Projector’ü (LSPX-A1) CES 2018’de tüm ihtişamıyla sergiledi. Maksimum 2500 lümen parlaklık sunan projektör, 9,5 inç uzaklığa konumlandırılıyor ve bu mesafeden 120 inç 4K görüntü seyri yaşatabiliyor. Adeta bir televizyon ünitesi gibi görünen 4K projektör, salon dekorasyonuna da uyum sağlıyor. Projektörün tek marifeti 120 inçte 4K çözünürlük sunması değil. Aynı zamanda Glass Sound Speaker‘la gelen cihaz tüm odayı sesle doldurmayı başarıyor. Sinema keyfini adeta salona taşıyan LSPX-A1, 360 derece ses deneyimi vadediyor. Ön bacaklarda iki adet organik cam tweeter’dan güç alan projektörde üç adet hoparlör daha yer alıyor. Aynı zamanda ayrı bir subwoofer bulunuyor. Ortada konumlandırılmış hoparlör ise sesi duvardan sekecek şekilde tasarlanmış. Böylelikle daha gelişmiş bir ses deneyimi planlanmış.

Fiyatı dudak uçuklatıyor

LSPX-A1’in şık tasarımı ve etkileyici özellikleri ne yazık ki bütçe dostu bir fiyatla gelmiyor. Premium, mobilya tarzındaki tasarımı, 120 inç 4K görüntü kalitesi ve Glass Sound Speaker’larıyla LSPX-A1’e sahip olmak için 30 bin doları gözden çıkarmak gerekiyor.

Video