reklamı kapat

POPÜLER

Space Jam 2, Fast & Furious’un yönetmenine emanet

Efsane NBA yıldızı Michael Jordan‘ın yer aldığı 1996 yapımı Space Jam‘in ikincisi gerçek olmaya hiç bu kadar yaklaşmamıştı. Bu kez kulislerin favori ismi ise LeBron James.

Çocukluğunu Bugs Bunny‘nin kıvrak zekası, Daffy Duck’ın gevezeliği, Sylvester’ın şansızlığı ve Taz’ın enerji dolu maceralarıyla geçiren şanslı nesilin favori filmlerinden biri olan Space Jam’in ikincisi hep tatlı bir hayal gibi akıllardaydı. Daha sayamadığımız pek çok ikonik Looney Tunes karakterini barındıran filmin devam filmi uzun zamandır konuşulan ama asla resmiyete dökülemeyen bir proje olarak kaldı. Warner Bros. ne yazık ki hala resmi bir açıklama yapmadı ancak Hollywood Reporter‘ın özel haberine göre Space Jam 2 beklediğimizden de çabuk gelecek.

Proje her ne kadar daha hala gelişim aşamasında olsa da isimler netleşmeye başladı. Star Trek Beyond ve Fast & Furios 3-6 filmlerinin yönetmeni Justin Lin‘in üstlendiği projenin senaryosu hala yapım aşamasında. LeBron James’in rolünün resmileşmesi ise en çok beklenen haberlerden biri. Ancak şimdilik bu heyecan bile bize yeter. 230 milyon dolarlık bir hasılata sahip olan ilk filmi henüz izlemediyseniz çok şey kaçırdığınızı da ekleyelim.