reklamı kapat

POPÜLER

Space Jam 2

Nihayet Space Jam 2 filminin geliş tarihi belli oldu

Bir zamanlar televizyonlarımızdan eksik olmayan Space Jam geri dönmeye hazırlanıyor. Space Jam 2 filminin ne zaman vizyona gireceği belli oldu.

Bilmeyenler için bahsetmek gerekirse 90’ların en keyifli işlerinden biri olan Space Jam basketbol efsanesi Michael Jordan ile Looney Tunes karakterlerini bir araya getiriyordu. Michael Jordan kendisine hayat verirken Looney Tunes dünyasından Bugs Bunny, Lola Bunny, Daffy Duck, Tazmanya Canavarı, Tweety, Sylvester, Marslı Marvin, Yosemite Sam ve Road Runner gibi karakterleri de görüyorduk. Farklı tarzıyla gönüllerde taht kuran bu animasyon yapım devam filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Hollywood Reporter‘ın haberine göre Warner Bros stüdyoları Space Jam 2 filminin 16 Temmuz 2021’de beyaz perdedeki yerini almasını planlıyor. Eğer herhangi bir değişiklik olmazsa Space Jam 2, Indiana Jones 5 ve Görevimiz Tehlike 7’ye karşı mücadele verecek. Yani sıkı bir gişe rekabeti yaşanacak. Öte yandan bu projeye dair bildiklerimiz çok az. Bazı kaynaklar Space Jam 2’nin bir devam filmi olmayacağını, hikayeye en baştan başlanacağını söylüyor. Açıkçası karar ne olursa olsun Looney Tunes ekibini yine basketbol sahasında görmek için sabırsızlanıyoruz! Bakalım ortaya nasıl bir sonuç çıkacak?

İlginizi çekebilir

Space Jam fragmanı