reklamı kapat

POPÜLER

Spotify

Spotify Türkiye’den aile paketine zam geldi

Dünyanın en popüler müzik servislerinden biri olan Spotify, Türkiye’de bir zam gerçekleştirdi. Dün itibarıyla açıklanan zamla birlikte daha önceden aile üyeliği için 26,99 TL ödeyen kullanıcıların bundan böyle 29,99 TL ödemesi gerekiyor.

Spotify tarafından yapılan açıklamaya göre bu zam şu an için diğer paketleri kapsamayacak ve yeni fiyatlandırma önümüzdeki ay itibarıyla başlayacak. Bireysel abonelik kullanan kullanıcılar ayda 17,99 TL, çift hesap kullanan kullanıcılar 23,99 TL ve öğrenciler ise 8,99 TL ödeyerek müzik servisini kullanabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spotify yeni özelliklerle servisini büyütmeye devam ediyor

Spotify geçtiğimiz yılın sonlarına doğru hikayeler özelliğini kullanıma sunmuştu. Hikayeler sistemi YouTube, Facebook, WhatsApp ve Instagram gibi başka servislerde de aktif olarak yer alırken, artık bu servisler arasında popüler çevrimiçi müzik servisi Spotify da karşımıza çıkmıştı. Şirket şu an rakipleriyle beraber şekilde kendi hikayelerini aktif olarak test ediyor. Hikayeler şimdilik girilen çalma listeleri içerisinde yer alıyor. Ancak bunun ileride değişeceği ve takip edilenler üzerinden Spotify‘ın ana sayfasında da yer alacağı dile getiriliyor. Müzik servisinin önümüzdeki aylarda sunulacak yeniliklerini de merakla bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Geleceğin robotlarını dans ederken izleyin