reklamı kapat

POPÜLER

Spotify

Spotify’ın masaüstü uygulaması yeni tasarıma kavuşuyor; işte detaylar

Spotify masaüstü uygulamasının ve web oynatıcısının görünümünü yeniledi. Yeni tasarımla birlikte masaüstü Spotify uygulamasını kullanan kullanıcılar diledikleri parçaları bilgisayarlarına indirebiliyor.

Dünya genelinde indirmeye sunulan güncellemeyle birlikte daha iyi bir deneyim kullanıcılara sunuluyor. Yeni tasarım mobil uygulamadaki tasarıma daha fazla benziyor ve bu sayede platformlar arasında geçişlerde kullanıcılar daha iyi deneyim yaşıyor. Çalma listelerinin oluşturulması da artık daha basitleştirilmiş durumda. Spotify, kullanıcılara açıklama yazma, resim yükleme, parçaları mevcut çalma listelerine sürükleyip bırakmaları için daha fazla yol sunuyor. Kullanıcılar çalma listelerindeki sırayı diledikleri gibi düzenleyebiliyor ve masaüstü aracılığıyla son oynatılanları görüntüleyebiliyor. Daha fazla kontrol seçeceğinin de yer aldığı yeni tasarım aynı zamanda yeni kısa yollarına da destek veriyor. Kullanıcılar uygulamanın PC versiyonunda Control + ? veya Mac versiyonunda Command + ? tuşlarına aynı anda bastıklarında mevcut tüm komutların listesini getirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spotify, HiFi özelliğini kullanıma sunmaya hazırlanıyor

Masaüstü ve web için yeniden tasarlanan deneyim kullanıcıların uygulamayı daha basit kullanmasına imkan tanıyor. Spotify, deneyimi iyileştirmek için çalışmalarını sürdüreceğini belirtiyor. Spotify bu arada HiFi özelliğiyle ilgili çalışmalarını sürdürüyor. Müzik servisi bu özelliği yıl sonunda kullanıma çıkıyor. Bu konuda Tidal ve Amazon Music’den sonra sonunda bir adım atan firma, HiFi paketiyle kişilere kayıpsız, yüksek kaliteli müzik keyif sunmaya hazırlanıyor.

İlginizi Çekebilir

Hareketli yapısıyla dikkat çeken elektrikli araç