reklamı kapat

POPÜLER

netflix rtük

Netflix, nisan ayı özel içeriklerini açıkladı [Video]

Dünyanın en büyük medya platformlarından Netflix, içerik kütüphanesini büyütmeyi sürdürüyor. İşte servisin nisan ayı özel içerikleri;

“Bu ay Netflix Türkiye’de neler var?” sorunun nisan ayı cevabı da belli oldu. Firmadan yapılan paylaşım üzerinden yeni ayın en çok dikkat çeken özel içerikleri şöyle:

  • – 1 Nisan itibarıyla efsane dizilerden Friends‘in tüm bölümleri platformda: “Bu popüler sitcom 1990’ların Manhattanı’nda iş hayatının, aşkın ve gündelik yaşamın zorluklarıyla uğraşan 20’li yaşlardaki altı arkadaşın komik maceralarını anlatıyor.”
  • – 2 Nisan itibarıyla merakla beklenen yapımlardan The Serpent platformda: “Acımasız katil Charles Sobhraj, 1970’lerde Güneydoğu Asya’da “Hippi Yolu”nu keşfe çıkan gezginleri kendine av olarak seçer. Sarsıcı olaylardan uyarlandı.”
  • – 2 Nisan itibarıyla Idris Elba’nın başrolünde olduğu Concrete Cowboy platformda: “Yaz tatilini uzun süredir görüşmediği babasıyla geçiren dikbaşlı genç, aradığı yakınlığı Philadelphia’da siyahi kovboyların kurduğu samimi bir toplulukta bulur.”
  • – 7 Nisan itibarıyla Snabba Cars: Kolay Para platformda: “Hırslı bir iş kadını, çekici bir çete infazcısı ve sorunlu bir genç, imkânsız gibi görünen tekinsiz bir servet arayışında bir araya gelir.”
  • – 7 Nisan itibarıyla Bu Bir Soygundur: Dünyanın En Büyük Sanat Hırsızlığı platformda: “1990’da, polis kılığına girmiş iki adam Boston’daki bir müzeye sızarak servet değerindeki sanat eserlerini çaldı. Bu kötü şöhretli ve cüretkâr soygunun içyüzünü keşfedin”
  • – 9 Nisan itibarıyla yerli yapımlardan Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü? platformda: “Gülseren’in hayatı, acısıyla tatlısıyla Türkiye’nin yıllar içinde geçirdiği değişimin aynası. Onu başkalarından ayıransa sivri dili, zekâsı ve ateş böceklerine sevdası.”
  • – 23 Nisan itibarıyla fantastik dizi sevenlere yönelik Gölge ve Kemik platformda: “Yetim bir haritacı olan Alina Starkov, savaştan parçalanmış dünyasının kaderini değiştirebilecek bir gücü açığa çıkardığında, karanlık güçleri karşısında bulur.”
  • – 22 Nisan itibarıyla belgesel sevenlere özel David Attenborough ile Yaşamın Renkleri platformda.

Netflix’in nisan ayında gelecek diğer yeni özel yapımlarına da yukarıdaki videodan göz atabilirsiniz. Firma nisan ayında da bol bol yeni içerikle karşımıza çıkıyor. Firmanın ayrıca birçok lisanladığı içerik de nisan ayında gelenler arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix, kısa süre önce Türkiye fiyatlarına zam yaptı

Netflix Sözcüsü konu hakkında; “Türkiye’deki içerik kütüphanemizi zenginleştirmek ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için üyelik ücretlerimizi güncelliyoruz.

Bu değişiklikle birlikte, her yaşa ve zevke uygun yapımları üyelerimizin hayatına keyif katan bir eğlence deneyimiyle birlikte sunmaya devam edeceğiz. 4 Mart’tan itibaren hayata geçireceğimiz aylık ücretlerimizi şöyle şekillendirdik:

Temel plan 26,99 TL, Standart plan 40,99 TL, Özel plan ise 54,99 TL. Her zaman olduğu gibi üyelerimiz kendileri için en uygun seçeneği sunduğumuz bu üç plan arasından tercih edebilecek.” açıklamasını yaptı.