reklamı kapat

POPÜLER

Sabertron

Star Wars filmlerinden fırlamış gibi duran ışın kılıcı [Video]

Star Wars filmlerinde Jedi’lar tarafından kullanılan ışın kılıçları çoğumuzun ilgisini çekmiştir. Dış iskelet, enerjiyi sağlamak için pil, renkli bir kristal ve ışını odaklayan bir adet lensten meydana gelen ışın kılıçları, bir şeyle temas ettiği zaman güç harcamaktadır ve katı maddelerin hepsini kesme yeteneğine sahiptir. 7 farklı kullanım tekniği bulunan kılıçlar, kullanılan kristale bağlı olarak farkı seçenekleri sunabilir.
Sabertron
Kickstarter üzerinden sunulan 195 bin dolar bağış toplayabilirse (şimdiye kadar yaklaşık 23 bin dolar topladı) üretim bandına girecek Sabertron isimli kılıç, akıllı özellikleriyle ilgi toplayacağa benziyor.
Sabertron
Köpükten üretilen ve kullanıcıların nereye vurduğunu algılayabilen kılıçta çarpma sesi ve LED‘li can bildirimi gibi fonksiyonlar mevcut. Xbee radyo iletişim teknolojisi, akselerometre ve LCD ekranı bünyesinde barındıran; interaktif, eğlenceli ve oldukça güvenli olan kılıçta can bitirme, tek vuruş, bir vuruşta daha fazla can götürme, hızlı can götürme ve can kazandırma (saldırıya ara verilince) modu olmak üzere toplamda 5 farklı oyun modu bulunuyor.  Sırt ve göğüs darbe algılayıcılarla oyun zevkini farklı bir boyuta taşıyacak olan Sabertron, ağustos ayında 100 dolardan satışa sunulması planlıyor. Tabii bunun için yazının da başında belirttiğimiz gibi 195 bin doları bağış miktarını toplaması gerekiyor.

Sabertron

VİDEO

YORUMLAR