reklamı kapat

POPÜLER

2019 Steam yaz indirimleri

Steam yaz indiriminde kaçırılmaması gereken oyunlar

Oyunseverlerin merakla beklediği haftanın içine girmiş bulunuyoruz. Bildiğiniz üzere Steam de yaz indirimleri başladı.  İşte Steam‘in yaz indirimlerinde kaçırılmaması gereken oyunlar;

Bildiğiniz gibi bilgisayar oyunları denildiğinde akla ilk Valve‘nin Steam‘i geliyor. Birçok popüler oyunu içinde barındıran platform mevsimsel indirimleriyle de oyunseverleri heyecanlandırmayı biliyor. Bu yılki indirim heyecanı 25 Haziran’da başladı ve 9 Temmuz tarihine kadar da devam edecek. Hal böyle olunca bu süre boyunca indirimde olan oyunları kaçırmamak gerekiyor. Uzun zamandır beklediğiniz bir oyun indirime girmiş olabilir ya da bir oyun sizi uygun fiyatıyla çekebilir.  İndirimde yer alan oyunlar arasında, yüksek fiyatlarıyla dikkat çeken ancak indirimle düşen oyunlar da yer alıyor.

Popüler ve sevilen bir oyun olan Assassin’s Creed Odyssey yüzde 50 indirime girerek, 300 TL’den 154,50 TL’ye düşüyor. Bir diğer indirimdeki oyunsa, zengin hikayesi ile dikkat çeken Life is Strange. Oyunun ilk sezonunu oynamak zaten ücretsiz olsa da toplamda 5 sezonun dahil olduğu indirim paketine 31 TL ödemek yerine 4,65 TL ödeceksiniz. Sleeping Dogs: Definitive Edition Grand Theft Auto benzeri bir oyun olarak biliniyor. Normalde 89 TL’ye sahip olabileceğiniz oyun, 8,90 TL’ye kadar düştü. Geçen yılın en çok oynanan oyunları arasında üst sıralarda yer alan Civilization VI yüzde 75 oranında indirime girerek, 219 TL’den 54,75 TL’ye düşüyor. Grand Theft Auto V ise yüzde 50’lik bir indirim ile 169 TL’den 84,50 TL’ye düşüyor. Capcom’un şu ana kadar en çok satan oyunları arasında yer alan Monster Hunter: World yüzde 50 indirimle, 199 TL’den 99,50 TL’ye düşüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İndirimde alabileceğiniz diğer Steam oyunları ise şu şekilde:

Buradaki oyunların dışında yüzlerce oyunda daha indirim bulunuyor. Oyunların yanında bir de dev kampanya paketleri yer alıyor. Eidos Anthology dev indirim paketinin içinde toplamda 122 oyun yer alıyor. Normalde 1.589,89 TL olan paketin indirimli hali, 147,90 TL olarak karşımıza çıkıyor.

İlginizi çekebilir

Assassin’s Creed Odyssey Story Creator Mode Tanıtımı