reklamı kapat

POPÜLER

Stranger Things’in üçüncü sezonunu bekleyenlere üzücü haber

Stranger Things’in ikinci sezonunu bitirip üçüncü sezonu beklemeye başladıysanız size üzücü bir haberimiz var.  Stranger Things dizisinde polis şefi Hopper’ı canlandıran David Harbour, dizinin yeni sezonunu bekleyenlere açıklamada bulundu.
Variety’e röportaj veren Harbour, Stranger Things’in üçüncü sezonunun önümüzdeki yıla yetişmeyeceğini belirtti. Harbour’a göre dizisinin senaristliğini üstlenen Ross ve Matt Duffer, yeni sezonun üzerindeki çalışmalarını halen sürdürüyor. Duffer kardeşlerin zamana ihtiyacı olduklarını söyleyen Harbour, senaristlerin çok fazla çalıştıklarını ve  Duffer kardeşlerin evlerinde oturup günde 14 saate kadar çalıştıklarını dile getirdi.

2016 yılında izleyiciyle buluşan Stranger Things, kısa bir zamanda Netflix’in önemli yapımlarından biri haline geldi. İzleyici tarafından beğeniyle karşılanan dizi 80’li yılların New York’a bağlı bir liman kasabası olan Montauk’ta geçiyor.

Stranger Things haricinde Game of Thrones’un yeni sezonu da gecikecek

Bu arada hatırlatmakta yarar var. Stranger Things’in üçüncü sezonu haricinde dünyanın en çok izlenen dizilerinden biri olan Game of Thrones‘un son sezonu da 2019 yılında yayınlanması bekleniyor.

YORUMLAR