reklamı kapat

POPÜLER

Su içmeyi unutanlar için akıllı su şişesi: Spring

Şık tasarımlı aktivite takip cihazı LEAF ile adını duyuran Bellabeat, daha sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralamak için akıllı su şişesini tanıttı.

Bellabeat daha çok kadınlar için ürettiği sağlıklı yaşam ve aktivite ürünlerinin ardından şimdi de akıllı su şişesini kullanıcıların beğenisine sunuyor. Gün içinde su içmeyi unutan, yeterince su içmediğini düşünen ve biraz desteklenmekten zarar gelmeyeceğine inananlar için tanıttığı Spring, hem şık hem de akıllı bir alternatif. Mobil uygulamasıyla uyumlu çalışan Spring, gün içinde su tükettikçe, tüketilen miktarı telefona kaydediyor. Böylelikle günlük su tüketim verilerini grafik bazlı elde etmek mümkün oluyor. Uzun kullanımlarda haftalık ve aylık olarak ne kadar su tükettiğinizi, hangi günlerde daha az su içtiğinizi görüntüleyebiliyorsunuz.


Kişisel hedefler belirleyebileceğiniz Spring, günlük su ihtiyacınızı ne kadar aktif olduğunuza, uyku ve aylık adet döngüsüne, stres seviyenize ve daha pek çok farklı değişkene göre belirliyor. Aynı zamanda su içmeyi hatırlayamayanlar için özel bildirimler de gönderebiliyor. Spring dışarıdan bakıldığında oldukça şık bir su şişesi gibi görünüyor. Su yeşili, lacivert, pembe ve lila olmak üzere dört farklı renk seçeneği sunan şişe cam gövdeyle geliyor. Bulaşık makinesinde de yıkanabilen Spring’de yer alan malzemelerde BPA kullanılmadığını belirtelim.


Spring’in diğer aktivite uygulamalarıyla uyumlu olup olmayacağı şimdilik belirsizliğini koruyor. Önümüzdeki günlerde kullanıcılarla buluşturulacak olan akıllı şişenin yurt dışı fiyatı 89 dolar. Bellabeat’in aktivite takip cihazı LEAF incelememize buradan ulaşabilirsiniz.