reklamı kapat

POPÜLER

Moveband Display

Moveband Display

Moveband Display

Moveband Display

Moveband Display

Moveband Display

Movetime

Movetime

Movetime

Movetime

Şık tasarımlı aktivite takip bileklikleri ve akıllı saatler Türkiye’de

TCL Communication, Moveband Display ve Movetime Smartwatch olarak adlandırdığı iki yeni giyilebilir cihazı tanıttı. Şıklığından ödün vermeden sağlıklı ve aktif bir hayat yaşamak isteyenler için tasarlanan cihazlardan Moveband Display, sağlıklı bir günlük yaşam tarzı için kişisel bir asistan olarak öne çıkıyor.

Yüksek performanslı hareket detektörü kullanıcıların faaliyetlerini izliyor ve adımları hesaplıyor. Böylece Moveband Display ile aktif yaşam tarzı kolayca denetlenebiyor. Kalori takibi yapabilen ve motivasyon konusunda kullanıcılara yardımcı olan cihaz, ayrıca kullanıcıların uyku düzenlerini izliyor ve derin uyku döngüsüyle ilgili veriler sunuyor. Moveband Display akıllı telefonunuzla eşleştirildiğinde, gelen SMS mesajlarını, e-postaları ve sesli çağrıları bileğinize bir titreşim ile bildiriyor; simgeleri ve sonuçları da ekranda gösteriyor. Şıklığıyla göz kamaştıran Moveband Display sade, siyah kauçuk bilek bandıyla geliyor ve IP66‘ya kadar toz ve su geçirmezlik özellikleriyle öne çıkıyor. 45mAh pil kapasitesi ile 1,5 saatlik tam şarjdan sonra beş gün dayanan etkinlik süresi sağlıyor.

TCL Movetime Smartwatch
Eşleştirilmiş bir akıllı telefonun yerleşik hareket kontrolünün yanı sıra çağrıları ve mesajları takip etmeye imkan tanıyan cihazda kalp ritmi sensörü de mevcut. Uyku takibi de yapabilen Movetime Smartwatch, 1,4 inçlik AMOLED dokunmatik ekranla geliyor. Farklı deri bileklikleriyle dikkat çeken cihaz, SMS mesajları, e-postalar ve sesli çağrıları hızlı bir şekilde sunuyor. MOVETIME Smartwatch’ı akıllı telefonunuza bağladıktan sonra müzik çalmak ve basit bir bilek hareketiyle fotoğraf çekmek de mümkün.

TCL Movetime Smartwatch MT10G 799 TL‘den, TCL Moveband Display MB20G ise 179 TL‘den Türkiye’de satışa sunulmuş durumda.