reklamı kapat

POPÜLER

Manta5
Manta5
Manta5

Su üzerinde kullanılan harika bisiklet: Manta5 [Video]

Bisiklet kullanmak çok sevilen bir aktivite. Milyonlarca insanı peşinden koşturan bisiklet sevdası, Manta5 ile su üzerinde de devam ettirebiliyor.

Daha önce gördüklerimizden farklı olarak tek bir kişi tarafından kullanılabilen Manta5, kompakt da bir gövdeye sahip. Standart bir otomobil bagajında taşınabilen bisiklet, suyun altında kalan kanatçıklarıyla suyun üzerinde kalmanıza imkan tanıyor. Kullanım mantığı normal bir bisikletten farklı olmayan ürün, 400 watt gücünde bir destekleyici elektrik motoruna da sahip. Gücü ayarlanabilir bu motorla kişilere yardımcı olan ve süreci daha keyifli hale getiren su bisikleti, lityum iyon bataryalarıyla 1 saat güç desteği sağlayabiliyor. Arkasında yer alan ufak pervaneyle ileriye doğru hareket eden araç, istenirse sadece insan gücüyle de kontrol edilebiliyor. Yani çok sağlam bir egzersiz aracı haline getirilebilen bisiklet, daha çok durgun sular için tasarlanmış görünüyor. Akılcı gövde tasarımıyla öne çıkan bisiklet, kilosu yüksek kişiler tarafından aktif olarak kullanılabiliyor.

Manta5 ile hem su eğlencesi hem de spor

Şu an için sadece Yeni Zelanda’ya özel olan Manta5, 6 bin ila 8 bin dolar arasında bir fiyat etiketine sahip olacak. Su bisikletinin yapabildiklerini haberin devamındaki tanıtım videosunda görebilirisiniz. Önümüzdeki yaz böyle bir ürüne sahip olmak ister miydiniz?

VİDEO