reklamı kapat

POPÜLER

Süper kahramanlar Justice League’den paylaşılan yeni fotoğrafta buluştu

DC çizgi romanlarından uyarlanan ve hepimizin merakla beklediği Justice League filminden yeni bir fotoğraf paylaşıldı.

Yönetmenliğini Zack Snyder‘ın üstlendiği Justice League için gerekli altyapı 2016’da vizyona giren filmlerle yaratıldı. Önce Batman v Superman: Dawn of Justice‘i ardından da Suicide Squad‘ı izledik. Bu iki yapım izleyicileri hayal kırıklığına uğratınca gözler Justice League‘e çevrildi.

DC’nin sevilen kahramanlarını bir araya getirecek olan bu yapım aynı zamanda oldukça geniş bir oyuncu kadrosuna sahip. Ben Affleck, Henry Cavill ve Gal Gadot beyaz perdeye dönerken onlara Jason Momoa, Ezra Miller, Ray Fisher, Amber Heard, J.K. Simmons gibi isimler katılıyor. Adalet Birliği ismiyle tanıdığımız bu ekip beyaz perdede ilk kez bir araya geliyor. Superman‘in fedakarlığı ardından Batman‘in insanlığa olan inancı tazeleniyor. Bu motivasyon ile Bruce Wayne ve Diana Prince kendileri gibi güçlere sahip insanları bir araya getirmek için çabalıyor. Bu ekibin büyük tehlikelere karşı bir arada çalışması amaçlanıyor.

Oyuncu kadrosu ve konusuyla büyük ilgi uyandıran Justice League’in 17 Kasım 2017‘de vizyona girmesi bekleniyor. Filmden paylaşılan son kareyi hemen aşağıda görebilirsiniz.

justice-league