reklamı kapat

POPÜLER

Anker Soundcore Mini 3 Pro

Suya dayanıklı ve LED ışıklı kablosuz hoparlör: Anker Soundcore Mini 3 Pro

Mobil cihazlardaki ses performansından memnun olmayan kullanıcılar taşınabilir hoparlörleri tercih ediyor. Bu tarz hoparlörler kompakt yapıda olsalar da sundukları güçlü performanslarla dikkat çekiyor.

Advertisement

Anker’in satışa sunmaya hazırlandığı Soundcore Mini 3 Pro, Soundcore ailesinin yeni üyesi olarak karşımıza çıkıyor.

Ufak boyutuyla dikkat çeken hoparlör, IPX7 sertifikasıyla suya karşı dayanıklı. Tam dolu pille 15 saate kadar kullanım imkanı sunan hoparlör, 6 watt’lık ses çıkına sahip. Ses ayarları Soundcore uygulaması üzerinden kişiselleştirilebiliyor. Bass Up teknolojisine sahip hoparlör, bu sayede güçlü bir bas performansı vadediyor. Soundcore Mini 3 Pro, müziğin ritmini kullanarak şarkı boyunca tamamen senkronize dans eden LED aydınlatma sistemini de bünyesinde barındırıyor. LED aydınlatma sistemiyle dikkat çeken hoparlörde USB-C bağlantı noktası kullanılıyor. 100’den fazla hoparlöre de bağlanabilen Mini 3 Pro, PartyCast teknolojisine de sahip. Anker’in yeni hoparlörü özellikle taşınabilirliğe önem veren ses tutkunlarına hitap ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker Soundcore Mini 3 Pro Türkiye fiyatı açıklandı mı?

Hoparlörün Türkiye’deki satış fiyatı ise henüz açıklanmadı. Ankr Soundcore Mini 3 Pro’nun yurt dışındaki fiyatı ise yaklaşık 40 dolar. Hoparlörün Türkiye’de yüksek bir fiyata sahip olmasını beklemiyoruz.

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept