reklamı kapat

POPÜLER

Pro Camera by Moment

iPhone’lara profesyonel kamera yetenekleri getiren uygulama: Pro Camera by Moment

Akıllı telefonlarınızda DSLR fotoğraf makinelerin sunduğu manuel kontrol olanaklarından faydalanmak için Pro Camera by Moment uygulamasını kullanabilirsiniz.

iOS platformunda yer alan uygulama kullanıcıların daha kaliteli içerikler üretmesine imkan sağlıyor. Kullanıcılar pozlama, ISO, deklanşör hızı, odak ve beyaz dengesi gibi ayarları istedikleri gibi ayarlayabiliyor. RAW formatta fotoğraf çekilmesine de yardımcı olan uygulama canlı histogram desteğine de sahip. Uzun pozlama özelliği de sunan uygulamada timelapse özelliği de mevcut. Minimalist tasarımıyla göze çarpan uygulama kullanım kolaylığı düşünülerek tasarlanmış durumda. Fotoğraf konusunda başarılı bir performans sergileyen uygulama video konusunda da dikkat çekiyor. Uygulamada video tarafında renk profilleri de seçilebiliyor. Video rengini ve pozlamayı da ayarlamaya imkan tanıyan Pro Camera by Moment, kullanıcıların video kalitesi üzerinde hassas kontrol olanağı da sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Pro Camera by Moment, iPhone’larda kamera performansını artırıyor

Uygulama standart, orta ve yüksek bit hızlarıyla video kalitesi üzerinden hassas kontrol imkanı da sunuyor. Kullanıcılar telefonlarında fotoğraf veya video çekmek için Apple Watch’larını da kullanabiliyor. Uygulama hem fotoğraf hem de video tarafında profesyonel düzeyde içerikler hazırlamak isteyen kullanıcılar için iyi bir tercih.

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept

  • Fiyat Ücretsiz (Uygulama içi satın alım: 69,99 TL)
  • Boyut 146,8 MB
  • Yükle App Store